Senior UX Designer (z możliwością koordynowania prac zespołu UX)

Media Expert

  • Zakładowa 90-92, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Zakładowa 90-92

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji funkcjonalność, serwisów oraz usług w oparciu o benchmarking i analizy rynku

  • przygotowywanie makiet i prototypów

  • nadzór prac nad Twoim projektem aby efekt końcowy spełniał Twoje oczekiwania

  • współpraca z biznesem, produkcją, analitykami

  • prowadzenie badań UX z użytkownikami i partnerami

  • proponowanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • znajomość GA i innych narzędzi analitycznych

  • znajomość oprogramowania makietowania

  • min. 4-letniego doświadczenia w zakresie UX (najlepiej w obszarze E-commerce)

  • praktyczna znajomość procesów projektowych w oparciu o dane analityczne

  • doświadczenie we wdrażaniu tworzonych rozwiązań/funkcjonalności (bezpośrednia współpraca z PM/Dev)

  • umiejętność stawiania hipotez, pytań i prowadzenia dyskusji

  • znajomość podstaw HTML/CSS (możliwości i ograniczeń)

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

  • wykształcenie - minimum średnie (najlepiej wyższe, kierunek techniczny)

  • znajomość JIRY będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pensję zawsze na czas

  • szansę na awans

  • rozwój zawodowy i nowe kompetencje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Nie wiemy gdzie nas to zaprowadzi. Wiemy tylko, że jest to coś o wiele większego niż każdy z nas tutaj – mówił Steve Jobs. Też chcesz czuć, że robisz coś wyjątkowego? Zostań naszym Senior UX Designerem.

Liczymy też na Twoją samodzielność, komunikatywność i dokładność oraz umiejętność pracy w grupie.

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?