Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior UX / Graphic Designer Leader

Złote Wyprzedaże S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Stanie na straży spójności i jakości tworzonych grafik;

  • Projektowanie / makietowanie layoutów stron internetowych, aplikacji;

  • Stworzenie Brand Booka marki;

  • Przygotowywanie grafik reklamowych, produktowych, sprzedażowych, promocyjnych i bannerów;

  • Zarządzanie zespołem (grafik wewnętrzny oraz graficy zewnętrzni);

  • Projektowanie materiałów do druku (folderów, ulotek, itp.);

  • Montaż krótkich filmów produktowych i relacyjnych;

  • Obróbka graficzna zdjęć;

  • Monitoring i bieżąca analiza trendów, żeby zawsze być o krok do przodu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 5 lat;

  • Bardzo dobra obsługa i znajomość pakietu graficznego Adobe (Photoshop, Illustrator itp.);

  • Umiejętności w zakresie UI/UX;

  • Znajomość trendów grafiki internetowej i reklamowej (webdesignu);

  • Umiejętność projektowania kreacji pod kampanie reklamowe (Facebook Ads, Google Ads, Afiliacja, Programmatic itp.);

  • Znajomość oraz umiejętność makietowania i projektowania stron internetowych;

  • Precyzja, dbałość o szczegóły;

  • Kreatywność, wyobraźnia i ogromne wyczucie estetyki;

  • Samodzielność, zaangażowanie, terminowość, sumienność i cierpliwość;

  • Udokumentowane doświadczenie, poparte portfolio;

  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie i pracy w zespole;

  • Energia i pozytywne nastawienie.

Mile widziane

  • Tworzenie animacji 2D (Adobe After Effects);

  • Modelowanie i animacja 3D (Blender);

  • Praca z aparatem i kamerą;

  • Montaż wideo;

  • Znajomość CSS i HTML5

To oferujemy

  • Ambitne projekty i możliwość ciągłego rozwoju, wsparcie zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca z polskimi i światowymi markami

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia

  • Przyjazna atmosfera w wesołym i kompetentnym zespole

Złote Wyprzedaże S.A.

Złote Wyprzedaże to multibrandowy sklep online, który każdego dnia dostarcza radość wyprzedażami ulubionych marek do 90% taniej. Wszystkie marki, które kochasz, w jednym miejscu.

Dołącz do świata najlepszych marek i już dziś dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli uważasz, że to ogłoszenie zostało napisane dla Ciebie, a Ty jesteś brakującym ogniwem naszego teamu – czekamy na Twoje CV!