Logo Pracuj.pl

Senior UX/UI Designer

Capgemini PolskaO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UX/UI

  • Sketch

  • • Design systems

  • Figma

  • Aplikacje natywne Mobile

  • Aplikacje Web

O projekcie

Aktualnie poszukujemy UX/UI Designera/Designerki do zespołu UX w dziale Digital Customer Experience, gdzie tworzymy aplikacje webowe i mobilne klasy enterprise dla globalnych organizacji z różnych branż, z sektora prywatnego i publicznego.

Jako senior UX/UI Designer będziesz odpowiedzialny za kreację dostępnych, intuicyjnych i użytecznych interfejsów webowych i mobilnych aplikacji klasy enterprise, dbając o pozytywne doświadczenia użytkowników, a jednocześnie o atrakcyjną warstwę wizualną i spójność wizerunkową klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich obowiązków będzie należało także budowanie i utrzymywanie dobrze zorganizowanych design systemów i bibliotek komponentów.
  • Codziennym elementem Twojej pracy będzie komunikacja z klientem i dbanie o płynną współpracę z programistami, zapewniając efektywny hand-off designu.
  • Realizacja aktywności pozaprojektowych, których celem jest rozwój zespołu UX oraz szerzenie kultury Design Thinking w organizacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lata doświadczenia w projektowaniu UX i UI responsywnych aplikacji webowych i mobilnych (Android, iOS).
  • Znajomość narzędzi do tworzenia interfejsów: Figma oraz Sketch. Dodatkowym atutem są Adobe XD, Illustrator, Photoshop.
  • Umiejętność wizualizacji rozwiązań Lo-fi i Hi-fi.
  • Umiejętność szybkiego i sprawnego przygotowania klikalnego prototypu do testów użyteczności.
  • Doświadczenie w planowaniu i przeprowadzaniu testów użyteczności.
  • Znajomość zasad i praw oraz sprawdzonych wzorców UI, niezbędnych do tworzenia użytecznych i dostępnych produktów cyfrowych (biegłość w projektowaniu zgodnie z WCAG).
  • Biegłość w wykorzystywaniu dostępnych bibliotek oraz narzędzi i metod wspierających efektywne projektowanie UI.
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu design systemów. Znajomość dostępnych na rynku frameworków (np. Google Material Design).
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem deweloperskim oraz w wydajnym hand-offie designu.
  • Rozumienie zasad programowania frontend jest mile widzianym atutem.
  • Znajomość metod i technik stosowanych na każdym etapie procesu projektowania w podejściu User-centric (np. design thinking, affinity map, user journey mapping, persona, storyboard i in.).
  • Profesjonalizm i swoboda komunikacji zarówno z zespołem projektowym, jak również z klientem biznesowym.
  • Umiejętności współpracy zespołowej, jak również samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna znajomość j.niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia.
  • Hybrydowy, elastyczny model pracy.
  • Dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu.
  • Możliwości rozwoju.
  • Szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich).
  • Wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach.
  • Mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery.
  • Dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard.
  • Wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini).
  • Uczestnictwo w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta.
  • Możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej.
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta Multisport

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja online

2

Rozmowa telefoniczna

3

Telco

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Oferta

Capgemini Poland Software Center wspiera klientów na całym świecie wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie specjalistów i specjalistek w branży IT. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdańsku. Działamy w zespołach rozproszonych, pracując w modelu hybrydowym. Realizujemy projekty dla firm z różnych branż – od logistycznej, motoryzacyjnej, rozrywkowej po sektory publiczne i chemiczne. Jesteśmy ekspertami i ekspertkami w dziedzinach takich jak Java, Cloud, .NET, React, testing i inne. Tu tworzymy, projektujemy, testujemy i rozwijamy oprogramowania, aplikacje, systemy oraz narzędzia.

Naszym priorytetem jest utrzymanie wysoko wykwalifikowanych zespołów, dlatego stawiamy głównie na ekspertyzę i doświadczenie w branży IT. Umiejętności oraz rozwój osób u nas zatrudnionych są dla nas niezwykle ważne. W naszym centrum działa już kilkanaście wewnętrznych communities, czyli grup dyskusyjnych, które skupiają pasjonatów i pasjonatki chcących dzielić się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz odkryć świat nieskończonych możliwości i nieustannych innowacji, dołącz do nas - Get the future you want!

Senior UX/UI Designer, Gdańsk