Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior UX/UI designer (mobile)

Listonic

  • Piotrkowska 99, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Listonic

Piotrkowska 99

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osoby, która dołączając do naszego zespołu produktowego pomoże nam w tworzeniu estetycznych, świeżych oraz przede wszystkim efektywnych designów. Jako senior UX designer będziesz członkiem 4 osobowego zespołu, odpowiedzialnym za całościową opiekę nad procesem projektowania naszych produktów.

  • Projektowanie aktualnych, oraz nowo tworzonych appek (UX i UI).

  • Dbanie o estetykę, spójność i wysoką jakość projektów aplikacji mobilnych oraz design systemów.

  • Prowadzenie badań UX, doborem odpowiednich metod i metryk

  • Wsparcie w rozwoju, przekazywaniem wiedzy i utrzymaniem pozytywnej atmosfery w zespole UX/design.

  • Kierowanie pracami projektowymi, zapewnieniem wsparcia i wskazówek zespołowi produktowemu i developerskiemu.

  • Wdrażanie własnych pomysłów, szukaniem nowych rozwiązań oraz optymalizacją już istniejących.

  • Ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, poznawaniem niuansów i najlepszych praktyk projektowania nowoczesnych appek.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w projektowaniu wysokiej jakości aplikacji mobilnych i webowych (poparte portfolio UX/UI).

  • Umiejętność projektowania UI z wyczuciem, zarówno na poziomie detalu, jak i design systemu.

  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność spojrzenia na produkt z perspektywy użytkowników i ich odmiennych potrzeb.

  • Swobodne posługiwanie się wybranym narzędziem do projektowania interfejsów (Figma (najlepiej) / Adobe XD / Sketch).

  • Znajomość aktualnych trendów w designie oraz w projektowaniu aplikacji.

  • Nastawienie na budowanie wartości, proaktywność i komunikatywność.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

  • Poczucie humoru.

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu animacji.

  • Wiedzę z zakresu optymalizacji konwersji.

  • Doświadczenie w pracy w większym zespole produktowym w roli leadera

To oferujemy

  • Współtworzenie szybko rosnącej, podbijającej globalne rynki spółki.

  • Pracę zdalną lub w komfortowym biurze w samym centrum Łodzi.

  • Stabilną pracę w twórczym, zgranym i kompetentnym zespole.

  • Ciekawe projekty wyróżniane przez Apple, Google oraz użytkowników na całym świecie. (szybko zobaczysz jaki impakt mają Twoje pomysły).

  • Realny wpływ na wizję i kształt tworzonych produktów, gdyż tworzymy je dla siebie aby faktycznie ścigać się z najlepszymi, a nie dowozić wymagania klientów. Lubimy eksperymentować.

  • Kulturę dzielenia się wiedzą i materiały branżowe zamawiane według Twoich potrzeb.

  • Płaską strukturę, indywidualne podejście i szybkie podejmowanie decyzji.

  • Stabilne zatrudnienie, elastyczne godziny pracy oraz brak nadgodzin (szanujemy Twój czas, work-life balance i potrzeby rodzinne).

  • Możliwość zatrudnienia na UoP lub B2B.

  • Regularne wyjścia integracyjne i integracje zespołowe.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Listonic

W Listonic tworzymy światowej klasy aplikacje mobilne, które pomagają oszczędzić czas, pieniądze i prowadzić zdrowszy styl życia milionom użytkowników na całym świecie. Jesteśmy znani z najlepiej ocenianej i zarazem najczęściej pobieranej listy zakupów na świecie.

Pracujemy w zgranym, 50-osobowym zespole zorientowanym na produkt, szybkie iteracje, feedback użytkowników oraz jakość UX. Jesteśmy firmą na tyle niedużą, że będziesz czuć swój realny wpływ na kierunek rozwoju naszych produktów; gwarantujemy zwinność i szybką decyzyjność. Jednocześnie, lista zakupów Listonic jest globalnym liderem w swojej kategorii, a kolejne wydawane przez nas appki ścigają się z najlepszymi na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji w Listonic.

Jeśli czytając Twoje CV ocenimy, że możesz być tą odpowiednią osobą, to

1. Zadzwonimy do Ciebie i przeprowadzimy wstępną rozmowę telefoniczną.

2. Jeśli obie strony podtrzymają zainteresowanie, to poprosimy Cię o wykonanie prostego zadania w domu.

3. Jeśli zarówno Ty, jak i my będziemy dalej zainteresowani, porozmawiamy na video

lub spotkamy się face to face.

4. Złożymy ofertę, lub podziękujemy za udział w rekrutacji. Jeśli będziesz chciała/chciał, podzielimy się feedbackiem.