Logo Pracuj.pl

Senior UX/UI Designer

CloudBest sp.z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

CloudBest sp.z o.o.

Wioślarska 8

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i ocenianie potrzeb użytkownika
  • Tworzenie wireframe'ów o niskiej i wysokiej szczegółowości
  • Tworzenie interaktywnych prototypów o niskiej i wysokiej szczegółowości
  • Tworzenie projektów od strony UI
  • Analiza benchmark'ów

Nasze wymagania

  • Min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Udokumentowane portfolio z projektami – warunek konieczny
  • Doświadczenie w obszarze UX/UI: prototypowanie, wireframe'y, RWD - warunek konieczny
  • Narzędzia do wireframe’owania i projektowania (np. Sketch, Adobe XD, inVision)
  • Znajomość standardów typografii i kolorów w kwestii projektowania UX, np. material design
  • Znajomość pojęć front-end'owych (np. drop-down, sticky-menu, breadcrumbs itd.)
  • Język angielski w mowie i piśmie, co najmniej poziom B1
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu
  • Zdolności komunikacyjne i nastawienie na sukces

Mile widziane

  • Narzędzia: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Abstract;
  • Znajomość zagadnień z dziedziny analizy danych, customer journey, conversion funnels;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • strefa relaksu

CloudBest to firma zarządzająca międzynarodowymi projektami z zakresu wielu branż, w tym FinTech. Nasze wyspecjalizowane zespoły zapewniają swoim klientom wsparcie w takich obszarach jak tworzenie oprogramowania, publikowanie treści, obsługa klienta, marketing, motoryzacja i rozwój biznesu.

Senior UX/UI Designer, Wioślarska 8, Warszawa