Oferta pracy

Senior UX/User Researcher

ASTEK Polska

15 00015 750 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 14 paź 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne projektowanie i planowanie procesów badawczych.

  • Odpowiedni dobór metod i narzędzi badawczych.

  • Przygotowywanie niezbędnych narzędzi / materiałów w ramach prowadzonych działań.

  • Prowadzenie badań jakościowych i ilościowych (Testy UX, IDI, FGI, Ankiety etc.).

  • Prowadzenie warsztatów z klientem wewnętrznym i/lub użytkownikami.

  • Analizowanie wniosków, przygotowywanie podsumowań i raportów z badań.

  • Prowadzenie warsztatów merytorycznych / wiedzowych (w ramach kompetencji).

  • Dążenie do identyfikacji realnych problemów jakie napotykają na swojej drodze użytkownicy kanałów elektronicznych Banku – mobile + web.

  • Wsparcie merytoryczne pozostałych zespołów w pracach projektowych.

  • Tworzenie bazy wiedzy na podstawie wyżej wymienionych aktywności.

  • Współpraca i koordynowanie podwykonawców w ramach prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Samodzielna badaczka lub badacz z krwi i kości z minimum 5 – letnim doświadczeniem (PREFEROWANE),

  • Osoba posiadająca doświadczenie w zaprojektowaniu i poprowadzeniu pełnego procesu badawczego, wszystkich faz badawczych, od zebrania wymagań przez wszystkiego etapy procesu po poprowadzenie warsztatu końcowego.

  • Osoba posiadająca mocne kompetencje w prowadzeniu badań z użytkownikami.

  • Osoba potrafiąca tworzyć rekomendacje badawcze i projektowe, potrafiąca argumentować i bronić swojego stanowiska.

  • Osoba posiadająca doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi/klientami, teamem UX i developerami.

  • Osoba z wykształceniem socjologicznym, antropologicznym, psychologicznym czy etnograficznym.

Mile widziane

  • Osoba posiadająca kompetencje z metodyk kreatywnych

  • Znajomość metodyk Lean Startup / Service design

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej