Oferta pracy

Senior w Dziale Audytu Finansowego

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

  • Piątkowska 165, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Piątkowska 165

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie projektów audytorskich dla Klientów z sektora ogólnego lub instytucji finansowych

  • współpraca z Managerem zespołu w zakresie planowania realizacji projektów

  • wspieranie mniej doświadczonych osób z zespołu w realizacji zadań merytorycznych

  • koordynowanie zespołu projektowego/zlecenia dla różnych branż

  • budowanie relacji z Klientem w trakcie realizowanego badania

  • rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności merytorycznych

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w dziale audytu na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w międzynarodowej korporacji audytorskiej)

  • wyższe kierunkowe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości w praktyce

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

  • zaawansowana znajomość pakietu Ms Office

  • umiejętności organizacyjne

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • finansowe wsparcie w uzyskaniu kwalifikacji Biegłego Rewidenta, w tym również dostęp do szkoleń przygotowujących do egzaminów w postępowaniu

  • możliwość budowania własnej marki pod marką BDO (m.in. publikacje w wybranych czasopismach, wystąpienia na konferencjach czy wydarzeniach branżowych)

  • rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO"

  • bliską współpracę z Ekspertami w kameralnym zespole

  • jasną i spójną ścieżkę kariery, monitorowanie rozwoju poprzez ustrukturyzowany system ocen rocznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • sezonowy lektorat z języka angielskiego

  • akademia szkoleń wewnętrznych "Akademia BDO"

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online w Działem HR

2

Spotkanie z Hiring Managerem

BDO jest jedną z największych spółek audytorsko-doradczych w Polsce. Początki naszej działalności sięgają roku 1991. Obecnie w naszych biurach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach zatrudniamy już ponad 350 Pracowników. Nasze główne linie biznesowe to audyt finansowy, outsourcing usług kadrowo-płacowych, doradztwo podatkowe, doradztwo finansowe i szkolenia sprzedawane dla Klientów. Jesteśmy również częścią globalnej sieci, która swoje oddziały ma już w ponad 160 miejscach na świecie.

Obecnie do naszego Działu Rewizji Finansowej poszukujemy osób na stanowisko: Senior w Dziale Audytu Finansowego.

Przewiń do profilu firmy