Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior w dziale Audytu - Kierownik projektu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 108 biur w 50 krajach. Od 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

    Jako firma doradcza uzyskujemy liczne wyróżnienia w konkursach branżowych. Zdobyliśmy m.in. pierwsze miejsce w rankingu firm księgowych oraz firm outsourcingu procesów biznesowych w księgowości „Book of Lists” (2017). Zostaliśmy też odznaczeni tytułem „Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2017” przyznawany najlepszym pracodawcom w Polsce.

    W Rödl & Partner zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym i wypoczynkiem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom nie tylko komfortowe warunki pracy, lecz również możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • nadzór nad pracą zespołu
    • przygotowywanie harmonogramów realizacji projektów audytorskich
    • nadzór nad stosowaniem właściwych standardów
    • samodzielne sporządzanie oraz sprawdzanie sporządzonej
      przez członków zespołu dokumentacji roboczej
    • weryfikacja warunków umów, przygotowywanie kalkulacji, ofert,
      planowanie zleceń
    • niesztampowe podejście do Klienta – identyfikacja
      zagrożeń i proponowanie odpowiednich rozwiązań
    • współpraca z innymi konsultantami oraz biegłymi rewidentami

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z zakresu finansów i rachunkowości
    • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w audycie zewnętrznym
    • udział w postępowaniu kwalifikacyjnym na biegłego rewidenta
      (zdane co najmniej 4 egzaminy)
    • doświadczenie na poziomie Seniora
    • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i MSR/MSSF
    • biegła znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego
      w mowie i piśmie (telefoniczne i e-mailowe kontakty z Klientem zagranicznym)
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
    • samodzielność, inicjatywę, dokładność i systematyczność
      w wykonywaniu swoich obowiązków

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w gronie doświadczonych
      specjalistów i Biegłych Rewidentów
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych
      obejmujący prywatną opiekę medyczną i platformę kafeteryjną
    • dwa dni w roku dodatkowo wolne od firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.