Oferta pracy

Mazars Audyt Sp. z o. o.

Senior w Dziale Audytu Ogólnego

Mazars Audyt Sp. z o. o.O firmie

  • Mogilska 65, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 17 kwi 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Mogilska 65

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów audytowych dla firm polskich, międzynarodowych oraz instytucji finansowych pod kątem badania sprawozdań finansowych

  • przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji dotyczących prowadzonych prac

  • planowanie pracy oraz nadzór merytoryczny nad pracami wykonywanymi przez asystentów i stażystów

  • regularny kontakt i współpraca z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów w obszarze audytu ogólnego min. 2 lata

  • znajomości polskich standardów rachunkowości oraz standardów międzynarodowych

  • bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel w szczególności)

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • umiejętności pracy w zespole oraz organizowania pracy zespołu

  • gotowości do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i awansów

  • możliwość współpracy z innymi biurami Mazars w Europie

  • możliwość pracy w innych biurach Mazars na całym świecie w ramach programu Mazars Mobility

  • wsparcie w procesie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta: wsparcie finansowe, kursy przygotowawcze, dodatkowy urlop szkoleniowy

  • wsparcie mentora od pierwszego dnia pracy w ramach dedykowanego programu mentoringowego

  • dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne oraz z zakresu umiejętności technicznych i miękkich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 42 000 specjalistów – w tym 26 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance - pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju.

W Polsce Mazars zatrudnia ponad 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

Przewiń do profilu firmy