Oferta pracy

Grant Thornton

Senior w Zespole Audytu

Grant ThorntonO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 30 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Pracując jako Senior, będziesz uczestniczył(a) wspólnie z Menedżerem w planowaniu i realizacji projektów audytorskich spółek oraz Grup Kapitałowych - polskich i międzynarodowych. Rozwiniesz kompetencje zarządzania małym zespołem projektowym, opiekując się nim merytorycznie i organizacyjnie. Nabędziesz szeroką wiedzę o firmach z różnych gałęzi gospodarki i ich sprawozdawczości finansowej.

Jeśli masz wiedzę finansowo – rachunkową i zdobyłeś(-aś) już doświadczenie w audycie finansowym, księgowości, controllingu lub w doradztwie finansowym, a do tego: praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność, lubisz rozwijać swoją wiedzę, chcesz mieć wpływ na realizowane przez Ciebie zadania oraz chcesz współpracować z ekspertami – nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w audycie finansowym

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2)

Mile widziane

  • rozpoczęta ścieżka zdobywania uprawnień biegłego rewidenta

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • pracę przy różnorodnych projektach dla klientów o rozpoznawalnych markach

  • współpracę na projekcie z biegłym rewidentem oraz wsparcie od osób z większym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta (finansowanie egzaminów, dodatkowy urlop szkoleniowy)

  • gwarantowaną premię za nadgodziny, bez konieczności akceptacji przełożonego

  • szkolenia wewnętrzne wspomagające realizację projektów

  • rozwój kompetencji zarządczych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w systemie home office

  • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów (m.in. Multisport, bilety do kina, Medicover)

  • komfortowe warunki podczas podróży służbowych (noclegi w pokojach 1-osobowych, podróż 1. klasą, podwyższona dieta)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje