Logo Pracuj.pl

Senior Wordpress Developer

Offensive Marketing SàrlO firmie

7 500–9 500
netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym elementem rozwiązań opracowanych w technologii Wordpress.

Nasze wymagania

  • Pragniemy, aby dołączyła do nas ambitna, profesjonalna osoba, która chce długofalowo inwestować w ambitną firmę. Zapewniamy stabilną pracę, wynagrodzenie współmierne do Twoich umiejętności i w dłuższej perspektywie czasowej
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
  • Opanowanie rozwoju WordPressa Front / Back - End (z motywem lub bez)
  • Zdolny do opracowania tematów dostosowanych do indywidualnych potrzeb
  • Zdolność do zrozumienia zmian CSS i ich konsekwencji, aby zapewnić spójność stylu na różnych platformach i w różnych przeglądarkach
  • Silne zrozumienie dla rozwoju zaplecza PHP
  • Opanowanie rozwoju front-end / back end
  • Mastering jQuery / React JS
  • Wiedza o TweenMax to plus
  • Opanowanie zagadnień związanych z ergonomią, nawigacją i strukturą informacji w Internecie
  • Kontrola bezpieczeństwa i trwałości systemu CMS
  • Analityczne myślenie
  • Zdolność do tworzenia wydajnego i skalowalnego kodu
  • Wygodna praca z narzędziami do debugowania, takimi jak Firebug, inspektor chromowy itp
  • Doświadczenie w budowaniu interfejsów użytkownika dla stron internetowych i/lub aplikacji internetowych
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • 7'500 - 9500 PLN + VAT jeśli (B2B)
  • Zdolność do pracy zdalnej lub w biurze
  • Praca w małym, dobrze skoordynowanym zespole przy użyciu Agile
  • Rozwój zawodowy i praca nad wymagającymi projektami dla renomowanych marek
  • Stabilność zatrudnienia - koncentracja na długoterminowej współpracy (umowa B2B lub fakultatywnie - na jedną pracę / w pełnym wymiarze czasu pracy)

O nas

Agencja Offensive Marketing specjalizuje się w dziedzinie komunikacji i marketingu cyfrowego. Jesteśmy wielokulturowym, młodym, dynamicznym i zdyscyplinowanym zespołem. Dzięki jakości naszej pracy znajdujemy się dziś w fazie wzrostu i ekspansji. Pracujemy nad wszystkimi rodzajami projektów i o każdej wielkości. Od stron internetowych po aplikacje biznesowe, staramy się dostarczać naszym klientom właściwe rozwiązania.

Senior Wordpress Developer, mazowieckie