SEO Content Manager

Grupa Mediowa Time

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 27 maj 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwijanie strategii SEO dla serwisów internetowych Grupy ZPR Media

  • ścisła współpracowa z redaktorami i dziennikarzami, w zakresie realizacji strategii

  • raportowanie efektów pracy korzystając z nowoczesnych narzędzi analitycznych

  • tworzenie jakościowych treści z potencjałem w wyszukiwarkach internetowych

  • optymalizacja treści stworzonych przez dziennikarzy

  • aktywne badanie zainteresowania użytkowników, korzystając z profesjonalnych narzędzi

  • bieżące zdobywanie najnowszej wiedzy z obszaru SEO

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz warsztatów dla dziennikarzy i redaktorów

  • rozwój produktów internetowych Grupy ZPR Media

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku content managera lub o podobnym charakterze

  • doświadczenie w pracy przy projektach SEO

  • bardzo dobra praktyczna znajomość zasad pozycjonowania treści

  • umiejętność pisania i optymalizacji tekstów informacyjnych

  • umiejętność przekazywania wiedzy w formie szkoleń i warsztatów

  • umiejętność wyciągania wniosków z danych analitycznych

  • znajomość narzędzi koniecznych w pracy SEO content managera. Google Analytics,

  • Google Search Console, Senuto lub Semstorm i innych

  • doświadczenie w pracy z serwisami informacyjnymi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu

  • formę współpracy wybraną przez Ciebie: umowa o pracę / B2B

  • udział w dużym projekcie digital

  • pracę w nowoczesnym, multidyscyplinarnym zespole managerów i specjalistów

  • możliwość wpływania na strategię firmy oraz rozwój produktów

  • dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor

  • dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

  • przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Opieka medyczna i pakiet sportowy

Kim jesteśmy? Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm medialnych w Polsce. Z liczbą ponad 15 milionów użytkowników miesięcznie znajduje się w gronie największych wydawców serwisów internetowych. Stale inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii. W portfolio wydawniczym grupy znajdują się również tytuły prasowe i stacje radiowe, działalność eventowa oraz skrojone na miarę usługi dla biznesu.

Kogo szukamy? Jeśli posiadasz doświadczenie w tworzeniu i pozycjonowaniu treści w wyszukiwarkach internetowych, dobrze rozumiesz, jak działają media informacyjne, posługujesz się narzędziami, które pomagają zajmować wysokie pozycje i analizować efekty, dołącz do nas. Razem stworzymy jeden z największych projektów internetowych w Polsce.

MONTUJEMY #MOCNYSKŁAD online

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy