Oferta pracy

SEO & Content Marketing Specialist

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 0008 500 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy kosmetycznej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: SEO & Content Marketing Specialist.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bazą produktów i treściami w serwisach internetowych firmy

  • Optymalizacja treści, koordynowanie procesu tworzenia nowych artykułów i umieszczanie ich na stronach internetowych

  • Dbanie o aktualizację firmowych baz produktów i materiałów marketingowych

  • Analiza widoczności marek firmy w sklepach internetowych klientów, aktywne proponowanie zmian mających na celu poprawę widoczności

  • Wsparcie pozostałych osób z zespołu i firmy w bieżących działaniach marketingowych, współpraca przy kampaniach marketingowych

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji z prowadzonych działań

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu internetowego lub e-commerce

  • Znasz zasady związane z optymalizacją treści na stronach internetowych i pozycjonowania

  • Posiadasz znajomość zagadnień SEO oraz podstawowych narzędzi (takich jak: Semrush, Senuto)

  • Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (współpraca z zagraniczną centralą)

  • Mile widziana znajomość Magento 2.0, znajomość CMS (wordpress, drupal)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Dodatkowy system premiowy

  • Udział w nowych, ciekawych i rozwijających projektach

  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne