Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SEO Copywriter

Semcore sp. z o.o.

umowa o pracę
3 0003 400 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Głogowska 70/4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Głogowska 70/4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparanie bieżących działań marketingowych, tworzeniem artykułów blogowych, tworzeniem opisów produktowych zgodnych z wytycznymi SEO, prowadzeniem profili na mediach społecznościowych, w tym Facebook Ads.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, a także:

  • bardzo dobrą znajomość Microsoft Office;

  • umiejętność obsługi popularnych systemów CMS jak Wordpress oraz rozwiązań dla eCommerce: Shoper, Idosell, GoShop, PrestaShop (mile widziane);

  • znajomość mechanizmów mediów społecznościowych;

  • cechuje Cię odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę;

  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę;

  • potrafisz pisać poprawne i ciekawe teksty, tzw. umiejętność lekkiego pióra;

  • posiadasz pozytywne usposobienie, widzisz nie tylko problemy, ale też ich rozwiązania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • wynagrodzenie 2200-2500 netto (UoP), 4000 netto (B2B)

  • stanowisko w niedużym przedsiębiorstwie, pozbawionym korporacyjnej struktury, w przyjaznej atmosferze;

  • pracę w dobrej lokalizacji (okolice Rynku Łazarskiego w Poznaniu, jeżeli preferujesz pracę z biura), możliwość pracy zdalnej

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość zdobycia wyspecjalizowanego doświadczenia.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Z dumą mówimy, że pierwszą agencją SXO w Polsce. Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX. Głęboko wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje klientowi największą wartość. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu wyższych przychodów poprzez ciągłą orientację na zwiększenie widoczności w sieci i generowanie ruchu na ich stronach. Mamy mnóstwo pomysłów, którymi chcemy zrobić różnicę w świecie e-commerce. Jako pierwsza agencja tego typu połączyliśmy naukę i biznes tworząc inicjatywę SemcoreLAB, dzięki której możemy świadomie zarządzać innowacjami i rozwijać młode talenty. Jeśli chcesz być częścią naszej historii, czytaj dalej.

Przewiń do profilu firmy