Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DWG Design

SEO Copywriter

DWG DesignO firmie

  • plac Solidarności 1/3/5, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 17 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DWG Design

plac Solidarności 1/3/5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pisz ciekawe teksty blogowe dla Klientów agencji z branż m.in. narzędziowej, DIY, oprogramowania dla firm, motoryzacyjnej i produktów dla dzieci.

  • Twórz atrakcyjne opisy produktów i kategorii w sklepach internetowych według wytycznych SEO.

  • Współpracuj z zewnętrznymi copywriterami, wspierającymi tworzenie treści.

  • Wprowadzaj stworzone teksty do CMS-ów (m.in. Wordpress) z uwzględnieniem właściwej hierarchii nagłówków, linkowania i innych czynności.

  • Organizuj i i zarządzaj własną pracą nad tekstami.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia copywriterskiego w ramach zleceń lub stałej pracy, udokumentowanego portfolio.

  • Znajomość podstaw SEO w zakresie contentu pisanego - umiejętność nasycania tekstów słowami kluczowymi, operowanie hierarchią nagłówków.

  • Bezbłędny język polski w mowie i piśmie, lekkie pióro.

  • Umiejętność przeprowadzenia sprawnego i efektywnego researchu na każdy temat.

  • Otwartość na nowe tematy i dziedziny.

  • Doświadczenie z różnymi formami pisanymi - od krótkich po dłuższe i ambitniejsze.

  • Podstawowa znajomość zasad, trendów i form w content marketingu.

  • Umiejętność zaangażowania odbiorcy i dostarczenia mu przemyślanego doświadczenia czytelniczego.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji z zespołem.

  • Energia, entuzjazm i pasja do pracy copywriterskiej.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1).

  • Znajomość podstawowej terminologii SEO (ALT, meta_description, linkowanie wewnętrzne).

Mile widziane

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1 i wyżej).

  • Doświadczenie z pracy w wydawnictwie lub redakcji.

  • Znajomość aplikacji Jira, Asana, Trello, Canva.

To oferujemy

  • Opieramy się na Partnerstwie, bez hierarchii oraz relacji pracodawca - pracownik.

  • Starannie dobieramy projekty i Klientów, chcemy pracować z ludźmi którzy podobnie jak my - traktują swój biznes poważnie i odpowiedzialnie.

  • Posiadamy klarowny system podwyżek i reewaluacji rocznych + 10%.

  • Rozwój osobisty jest w naszym DNA. Oferujemy dostęp do serwisów i platform e-learningowych (w tym eduweb.pl), a także dodatkowe kursy językowe.

  • Dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej - Lux Med.

  • Elastyczne godziny pracy, wyjścia integracyjne, wyśmienita kawa.

  • Możliwość pracy zdalnej, choć zespół preferuje pracę w naszym biurze, w centrum Wrocławia.

DWG Design

Twórz atrakcyjne artykuły dla szerokiego wachlarza marek. Wspieraj działania SEO, dzięki którym strony zdobywają szczyty w Google. Współpracuj z zespołem marketingowym, by realizować cele biznesowe Klientów agencji. Pisz dla tysięcy odbiorców z całej Polski.

Istniejemy na rynku od 11 lat. Jesteśmy kilkunastoosobową agencją. Nasza podstawowa filozofia: nie pracujemy, bo musimy, to przede wszystkim nasza pasja.

Przewiń do profilu firmy

ZGŁOSZENIA

Mail zawierający CV oraz LINK DO PORTFOLIO, plus parę zdań przekonujących nas, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać członkiem naszego zespołu - prześlij za pomocą przycisku aplikowania.

Jeśli masz pytania dotyczące tej oferty pracy lub chciałbyś wiedzieć więcej na temat stanowiska, dokładnie poznać swoje główne obowiązki, skontaktuj się z Iloną (naszym Office Managerem) pod adresem [email protected]

co to?