Oferta pracy

Morele.net Sp. z o.o.

SEO Manager

Morele.net Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Fabryczna 20A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 6 gru 2020
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Fabryczna 20A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • audyty treści

  • pozyskiwanie nowych fraz kluczowych

  • analiza efektów działań SEO

  • planowanie oraz wykonywanie działań link buildingowych

  • monitorowanie trendów i działań konkurencji

  • tworzenie i realizacja strategii SEO

  • tworzenie budżetu na działania SEO

  • zarządzanie zespołem SEO

  • przygotowanie audytów technicznych (wraz z analizą logów serwerowych)

  • współpraca z copywriterami

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem SEO oraz copywriterów (min. 5 lat) (warunek konieczny)

  • masz doświadczenie we współpracy z agencjami

  • miałeś okazję tworzyć oraz realizować strategie SEO dla dużych serwisów > 500k url (warunek konieczny)

  • posiadasz doświadczenie w audytowaniu dużych serwisów > 500k url (warunek konieczny)

  • znasz w stopniu bardzo dobrym kluczowe czynniki rankingowe

  • MS Excel nie ma przed Tobą tajemnic

  • znasz bardzo dobrze Google Analytics oraz Google Search Console

  • wiesz jak korzystać z narzędzi SEO (Screaming Frog, Senuto, Ahrefs, Surfer SEO) i z chęcią nam o tym opowiesz

  • możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością SQL

  • Google Tag Manager oraz Google Data Studio są u Ciebie na dobrym poziomie

  • dobrze orientujesz się w tematyce JavaScript SEO

  • znasz zagadnienia Web Performance (metryki Web Vitals) oraz zagadnienia IT (serwery, CDN, cache, protokół HTTP)

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce

  • pracę z rewelacyjnymi ludźmi, którzy wspólnymi siłami budują najszybciej rozwijającą się firmę w polskiej branży e-commerce

  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • dowolną formę umowy: umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • wynagrodzenie (podstawa + premia) adekwatne do Twojego doświadczenia i kompetencji

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa z możliwością pracy zdalnej

  • dodatkowe benefity: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Karta multisport

Grupa Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Przewiń do profilu firmy