Oferta pracy

SEO Manager

Semcore sp. z o.o.O firmie

20 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii SEO enterprise

  • współudział przy tworzeniu ofert

  • realizacja celów biznesowych klientów, nadzór nad kluczowymi wskaźnikami efektywności

  • identyfikacja potencjału rozwojowego projektów i wzrostów budżetów klientów

  • zarządzanie zespołem specjalistów i zadaniami w podległych im projektach

  • dbanie o satysfakcję klienta, dostarczanie koniecznych informacji klientom, raportowanie działań i efektów pracy

  • analiza i raportowanie efektów kampanii

  • aktywny udział w projektach produktowych

  • szkolenie, zarządzanie i rozwój (i rekrutacja) specjalistów SEO / zespołów ds. treści

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie w SEO

  • doświadczenie w pracy z technicznym SEO dla serwisów z dużą liczbą podstron

  • umiejętność budowania strategii SEO, które generują kaloryczny ruch i realnie wpływają na wskaźniki konwersji

  • aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań na rynku polskim i zagranicznym

  • dogłębne zrozumienie algorytmów Google i całego ekosystemu

  • silne umiejętności analityczne oraz myślenie strategiczne

  • silna orientacja na cel

  • potencjał przywódczy pozwalający na rozwój zespołu w przyszłości

  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • doświadczenie w projektach e-commerce

  • mile widziane wykształcenie związane z marketingiem lub zarządzaniem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie - 20 000 netto + premia na B2B

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, ciekawe projekty

  • swobodę działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii

  • otwarte i bezpośrednie relacje z właścicielami

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • 30 dni urlopu

Semcore sp. z o.o.

Jesteśmy pierwszą i jedną z najlepszych agencji SXO (SEO + UX) w Polsce, specjalizujemy się w zwiększaniu sprzedaży e-commerce i B2B. Głęboko wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje klientowi największą wartość. Od ponad dekady generujemy ruch na stronach naszych klientów i zwiększamy ich widoczność w sieci.

Przewiń do profilu firmy

Odpowiedzialność SEO Managera

Jesteś ekspertem i managerem SEO, który potrafi efektywnie zarządzać zasobami, tworzyć strategie SEO dla klientów enterprise / e-Commerce i jesteś silnie zorientowany na cel