Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SEO & SEM Specialist

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego ClickMeeting?

    ClickMeeting to zaawansowana platforma internetowa do tworzenia skutecznych webinarów nawet dla 5000 osób jednocześnie. Dzięki naszemu produktowi, klienci mogą przekonywać, informować, edukować i angażować swoich odbiorców. Szeroki wachlarz funkcji oraz wykwalifikowany zespół pomaga naszym klientom przed, w trakcie i po webinarze.

    Nasz produkt ma globalny zasięg: jest dostępny w 13 językach oraz zyskuje coraz większą popularność wśród dużych firm oraz małych przedsiębiorstw w 220 krajach na świecie.

    Jako pracodawca zatrudniamy obecnie ponad 60 osób. W naszej firmie możesz mieć duży wpływ na produkt oraz na wprowadzanie nowych pomysłów. Bardzo szybko się rozwijamy i liczymy na to, że będziesz rozwijać firmę razem z nami. Wyróżnia nas nieformalna, przyjazna atmosfera na co dzień oraz wyjątkowi współpracownicy, których możesz poznać już niebawem.

    Obecnie, ze względu na nasze kolejne cele biznesowe i dynamiczny rozwój, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Twoje zadania:

    • współtworzenie i wdrażanie międzynarodowej strategii SEM & SEO
    • monitorowanie oraz raportowanie KPI przy wykorzystaniu narzędzi Google Analytics, AdWords, Google Search Console
    • tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google AdWords, Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads, YouTube Ads oraz kampanii retargetingowych
    • regularna analiza działań konkurencji oraz proponowanie nowych rozwiązań mających na celu maksymalizację efektów z obszarów SEO & SEM
    • współpraca z zespołem developerów w zakresie optymalizacji stron www w celu intensyfikacji rezultatów sprzedażowych

    Co oferujemy?

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem
    • pracę w bardzo przyjaznym miejscu, wśród zaangażowanych ludzi
    • bezpłatny udział w szkoleniach oraz w kursach językowych
    • darmowe śniadania, dofinansowanie do codziennych obiadów, świeże soki z owoców i warzyw każdego ranka oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru
    • pyszne ciasto w każdy piątek i świeże owoce co poniedziałek
    • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
    • wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • masz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku SEO & SEM w branży e-commerce
    • biegle korzystasz z Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console
    • potrafisz wykorzystywać Google AdWords, Google Display Network, Yandex, Bing, Saznam, Facebook, LinkedIn, YouTube Ads
    • na wysokim poziomie posługujesz się narzędziami wspomagającymi procesy optymalizacji stron, np. Searchmetrics, Senuto, ScreamingFrog, Ahrefs, DeepCrawl
    • znasz od strony praktycznej narzędzia wspierające działania reklamowe, np. DoubleClick, Marin Software, Adobe Media Optimizer, IngintionOne
    • nie są Ci obce systemy programmatic buying
    • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2
    • charakteryzuje Cię silna orientacja na rezultaty, myślenie analityczne oraz umiejętność zarządzania projektami
    • masz wysoko rozwiniętą umiejętność komunikacji i współpracy
    • dodatkowo docenimy znajomość Google Optimize oraz ich odpowiedników w innych wyszukiwarkach
    • znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz innych języków programowania będzie dla nas kolejnym atutem

    Jeśli uważasz, że pasujesz do zespołu ClickMeeting, prześlij swoje CV, klikając w przycisk „Aplikuj”

    Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku.”

    Jeżeli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez ClickMeeting Sp. z o. o. dołącz do swojego CV również klauzulę o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

    Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku (ul. Arkońska 6/A4, 80 – 387 Gdańsk). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie przepisów Kodeksu pracy (imię/imiona i nazwisko; data urodzenia; miejsce zamieszkania/adres do korespondencji; wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) i/lub wyrażonej przez Ciebie zgody w zakresie innych dodatkowych danych (np. Twoje zdjęcie). Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Twoje dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przez czas upływu przedawnienia roszczeń wynikających z procesu rekrutacji, tj. przez 3 lata, chyba że wyrazisz zgodę na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych rekrutacji - wtedy do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody. Podanie wszelkich danych osobowych jest dobrowolne. W zakresie danych osobowych wynikających z Kodeksu pracy ich podanie jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, pozostałe dane nie są niezbędne. Pozostałe informacje dotyczące Twoich danych uzyskasz na stronie: https://clickmeeting.com/legal.