Oferta pracy

SEO Specialist

Harbingers Sp. z o.o.O firmie

  • Mosiężnicza 3, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Harbingers Sp. z o.o.

Mosiężnicza 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja stron internetowych

  • Opracowywanie strategii SEO dla klientów

  • Analiza efektów prowadzonych działań

  • Tworzenia tygodniowych, miesięcznych raportów oraz analiz dla klientów

  • Współtworzenie ofert

  • Monitoring prowadzonych kampanii SEO

  • Opracowywanie wytycznych SEO dla deweloperów klientów

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza SEO, poparta doświadczeniem oraz samodzielność w działaniu,

  • Wiedza w zakresie link buildingu,

  • Aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO oraz e-commerce,

  • Dobra znajomość narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, Screaming Frog, Clusteric Search Auditor, Majestic, Ahrefs, Senuto,

  • Podstawowa znajomość HTML oraz CSS

  • Logiczne myślenie, kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w tworzenia stron internetowych

  • Posiadasz znajomość programów do automatyzacji pracy

  • Znasz język angielski na poziomie co najmniej dobrym

  • Możesz pochwalić się praktyczną znajomością Google Tag Manager

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Pracę z dużymi i znanymi markami

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych

  • Możliwość rozwoju dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy

  • Pakiet benefitów (kurs języka angielskiego, opieka medyczna Luxmed i Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Do działu SEO szukamy specjalisty, który ma doświadczenie w branży, chce ciągle podnosić swoje kompetencje, jest na bieżąco z nowinkami i przede wszystkim - lubi to, co robi.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

1. Zapoznaj się z naszą kulturą i zastanów się, czy podzielasz nasze wartości

2. Wyślij nam swoje CV

3. Porozmawiaj z nami przez video

4. Wykonaj zadanie rekrutacyjne

5. Opowiedz nam o swoim zadaniu na spotkaniu

6. W ciągu kilku dni otrzymasz naszą decyzję.

Klikając „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą rekrutacji dostępną pod adresem [https://harbingers.io/obowiazek-informacyjny] oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Harbingers sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres e-mail: [email protected]). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji.