Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SEO Specialist

A.T.O.M Media InteraktywneO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

A.T.O.M Media Interaktywne

Adama Próchnika 51

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie audytów optymalizacyjnych

  • Przygotowywanie i realizacja strategii link buildingu

  • Prowadzenie długoterminowych strategii promocyjnych, nastawionych na zwiększanie widoczności witryn Klientów agencji w wyszukiwarce

  • Analiza słów kluczowych oraz nadzór nad tworzonymi treściami na potrzeby serwisów

  • Współpraca z zespołami projektowymi pod kątem zwiększania stopnia optymalizacji serwisów

  • Monitoring efektów prowadzonych działań i ich raportowanie, przygotowywanie bieżących rekomendacji na podstawie wniosków z raportów

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w optymalizacji witryn internetowych oraz planowaniu i realizacji kampanii zwiększania widoczności domen w wyszukiwarce Google

  • Znajomości najnowszych trendów w obszarze optymalizacji i pozycjonowania oraz zainteresowania branżowymi nowościami

  • Bardzo dobrej organizacji własnej pracy, nastawionej na terminowość

  • Umiejętności rzetelnego raportowania swoich działań

  • Praktycznej znajomości narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy i do monitorowania efektów [Google Analytics, Google Search Console, Ahrefs, Majestic, Senuto, SEMSTORM, Semrush, Screaming Frog SEO Spider]

  • Zaangażowania i umiejętności współpracy w zespołach projektowych

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych, dużych projektach dla znanych marek

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Dostęp do najlepszych narzędzi

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole