Oferta pracy

SEO Specialist

eBilet.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz udział w tworzeniu i egzekucji strategii SEO dla największego serwisu eventowego w Polsce

  • Realnie wpłyniesz na naszą widoczność w wyszukiwarce Google

  • Będziesz optymalizować i testować nowe rozwiązania w obszarze SEO oraz poszukiwać skalowalnych rozwiązań

  • Będziesz na bieżąco śledzić najnowsze trendy w SEO oraz reagować w momencie zmian algorytmu

  • Weźmiesz udział w tworzeniu, rozwijaniu i wdrażaniu narzędzi wewnętrznych (m.in. automatyzacja zadań)

  • Sprawdzisz co robi konkurencja

  • Wykorzystasz wiedzę i wdrożysz rekomendacje wynikające z zewnętrznych audytów SEO

  • Będziesz monitorować wskaźniki efektywności każdego ze swoich działań

  • Wesprzesz działy marketingu oraz IT w ich najważniejszych projektach

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w SEO dla projektów e-Commerce

  • Udokumentowane sukcesy osiągnięte w SEO

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych

  • Wykorzystywanie aktualnej wiedzy oraz technik dotyczących pozycjonowania

  • Bardzo dobra znajomość narzędzia: Google Search Console, Google Analytics, Semrush, Ahrefs, Screaming Frog, Senuto, SemStorm, Similarweb, MS Excel

  • Znajomość architektury informacji oraz elementów HTML/CSS/JS wspierających SEO

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim

  • Zainteresowanie kulturą, sportem, muzyką, czy rozrywką

To oferujemy

  • Pracę pełną codziennych wyzwań w największej firmie w Polsce zajmującej się sprzedażą biletów na wydarzenia kulturalno-rozrywkowe

  • Fajną atmosferę w zespole, który wie dokąd (i jak szybko) chce dojechać

  • Dużo wiedzy i rozwoju, w tym szkoleń specjalistycznych czy angielskiego

  • Bogaty pakiet benefitów dla Ciebie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru