Ta oferta pracy jest nieaktualna od 437 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SEO Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy agencją performance marketingu należącą do Publicis Media. Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, rozwiązań marketingu efektywnościowego opartych na zaawansowanej analityce, oraz najnowszych technologiach. Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność i najwyższą jakość wszystkich naszych strategii i działań digitalowych, których celem jest konwersja intencji zakupowych na przychody Klientów.

    Szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Obsługa klientów Performics/Publicis Media
    • Przygotowywanie trafnych estymacji, wycen i rekomendacji działań
    • Przygotowywanie prezentacji strategicznych
    • Przygotowywanie harmonogramów prac wraz z kosztorysami
    • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja działań SEO w celu realizacji zakładanych KPI
    • Przygotowywanie raportów, prezentacji podsumowujących działania SEO
    • Udział w projektach nowo biznesowych
    • Kontakt i budowanie pozytywnej relacji z klientem
    • Dbałość o najwyższy poziom merytoryczny w dziedzinie SEO

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalistycznym w agencji SEO lub domu mediowym
    • Znajomość trendów w dziedzinie SEO w Polsce i na świecie
    • Znajomość zasad optymalizacji działań SEO w wyszukiwarce Google
    • Umiejętność tworzenia logicznych i czytelnych prezentacji strategicznych
    • Umiejętność prowadzenia analiz i wyciągania wniosków w oparciu o dane liczbowe
    • Język angielski: poziom bardzo dobry, w tym znajomość słownictwa specjalistycznego
    • Odpowiedzialność
    • Planowanie i organizacja
    • Efektywna komunikacja
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą i chęć rozwoju

    Oferujemy:

    • Pracę dla znanych marek
    • Bliską współpracę z mediami przy powstających kampaniach
    • Rozwój kompetencji w obszarze SEO
    • Szkolenia mediowe
    • Umowę o pracę
    • Benefity pozapłacowe
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku Aplikuj teraz

     wpisując w tytule SEO Specialist

    Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych/załączonych dokumentach dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez: Starcom sp. z o.o., adres: ul. Domaniewska 44A, 02-672 Warszawa, i  SMG Poland sp. z o.o., adres: ul. Wołoska 9A, 02-583 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.