Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SEO Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy agencją performance marketingu należącą do Publicis Media. Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, rozwiązań marketingu efektywnościowego opartych na zaawansowanej analityce, oraz najnowszych technologiach. Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność i najwyższą jakość wszystkich naszych strategii i działań digitalowych, których celem jest konwersja intencji zakupowych na przychody Klientów.

Szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Obsługa klientów Performics/Publicis Media
  • Przygotowywanie trafnych estymacji, wycen i rekomendacji działań
  • Przygotowywanie prezentacji strategicznych
  • Przygotowywanie harmonogramów prac wraz z kosztorysami
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja działań SEO w celu realizacji zakładanych KPI
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji podsumowujących działania SEO
  • Udział w projektach nowo biznesowych
  • Kontakt i budowanie pozytywnej relacji z klientem
  • Dbałość o najwyższy poziom merytoryczny w dziedzinie SEO

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalistycznym w agencji SEO lub domu mediowym
  • Znajomość trendów w dziedzinie SEO w Polsce i na świecie
  • Znajomość zasad optymalizacji działań SEO w wyszukiwarce Google
  • Umiejętność tworzenia logicznych i czytelnych prezentacji strategicznych
  • Umiejętność prowadzenia analiz i wyciągania wniosków w oparciu o dane liczbowe
  • Język angielski: poziom bardzo dobry, w tym znajomość słownictwa specjalistycznego
  • Odpowiedzialność
  • Planowanie i organizacja
  • Efektywna komunikacja
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Pracę dla znanych marek
  • Bliską współpracę z mediami przy powstających kampaniach
  • Rozwój kompetencji w obszarze SEO
  • Szkolenia mediowe
  • Umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
za pomocą przycisku Aplikuj teraz

 wpisując w tytule SEO Specialist

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych/załączonych dokumentach dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez: Starcom sp. z o.o., adres: ul. Domaniewska 44A, 02-672 Warszawa, i  SMG Poland sp. z o.o., adres: ul. Wołoska 9A, 02-583 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się