Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Server administrator

ALBATROSS SYSTEM SP. Z O.O.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Nginx

  • Uwsgi

  • php-fpm

  • Nagios

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, konfiguracja oraz monitoring systemów informatycznych

  • Administracja, konfiguracja oraz monitoring serwerów wirtualnych Vmware

  • Optymalizacja środowiska

  • Administracja oraz rozwój narzędzi do monitorowania serwerów

  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii systemów

  • Współpraca z programistami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Linux (Debian) na poziomie administracyjnym

  • Dobra znajomość środowiska Vmware

  • Znajomość zagadnień administracji serwerami: Nginx, Uwsgi, php-fpm, Nagios

  • Konfiguracja sieci

  • Znajomość aspektów security

  • Bardzo dobra znajomość PostgreSQL

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym swobodnie czytać dokumentację techniczną

  • Praktyczna znajomość usług sieciowych ( DNS, VPN, HTTP/HTTPS, firewall, serwery aplikacji)

  • Znajomość Python 2.x/3.x

  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów backupu i archiwizacji danych

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • Praca zdalna

  • Umowa o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia

  • Zdobywanie doświadczeń podczas realizacji nowych projektów

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Przyjemną atmosferę

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne