Praca service operations specialist, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Dąbrowa Górnicza
    ZADANIA: Wsparcie użytkowników końcowych Wsparcie sprzętowe w zakresie wymian laptopów, incydentów sprzętowych użytkowników końcowych (wadliwa wymiana sprzętu, zamawianie wsparcia dostawcy) Wsparcie dla aplikacji O365, takich jak OneDrive, Skype...
    opublikowana: 11 grudnia 2019
    • Warszawa
    Do głównych obowiązków tej osoby należeć będzie przede wszystkim: Administracja systemami serwisowymi, Tworzenie analiz, rekomendacji oraz wdrażanie zmian w systemach i procesach, Aktwyny udział w zarządzaniu i rozliczaniu współpracy z partnerami...
    opublikowana: 8 grudnia 2019
    • Łódź
    About this opportunity Welcome to the IPO. We add value by executing and improving operational processes within selected investment products, with the ambition to continuously deliver ever better experiences for our customers. The customers are...
    opublikowana: 1 grudnia 2019