Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Service Administration Coordinator

Teka Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów biznesowych i konsumentów

  • ścisła współpraca z serwisami partnerskimi i infolinią

  • wsparcie partnerów serwisowych

  • koordynacja i nadzór wykonywanych zleceń,

  • kontrola i weryfikacja rozliczeń zleconych usług

  • prowadzenie statystki napraw gwarancyjnych

  • realizacja zamówień i sprzedaż części zamiennych

  • wykonywanie transakcji magazynowych

  • współpraca z dostawcami zagranicznymi

  • przygotowywanie raportów

  • rozmowy telefoniczne z klientami;

  • obsługa portali serwisowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy w serwisie BtC lub BtB

  • Znajomość języka angielskiego (B2)– będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w małym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś dynamiczny i zorganizowany? Szukasz dla siebie nowego miejsca, gdzie w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze mógłbyś rozwijać swoje umiejętności? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV klikając w przycisk „Aplikuj"

Grupa Teka to międzynarodowa firma założona w 1924 roku w Niemczech. Specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy urządzeń AGD oraz armatury kuchennej i łazienkowej. Teka ma 25 fabryk w Europie, Azji oraz Ameryce, a swoje produkty sprzedaje w ponad 100 krajach na całym świecie.

Urządzenia Teka charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami, funkcjonalnością i wyjątkowym designem.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Service Administraion Coordinator

Przewiń do profilu firmy