Service & After Sales Manager - Zastępca Kierownika Działu Obsługi Posprzedażowej

PRONAR Sp. z o.o.

  • Narew (pow. hajnowski)

    Narew (pow. hajnowski), podlaskie
  • ważna 14 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca Stacjonarna w siedzibie spółki (Narew)

  • Zarządzanie obszarem obsługi posprzedażnej (maszyny),

  • Wsparcie zespołu reklamacji i serwisów w planowaniu i organizacji pracy,

  • Monitorowanie poziomu wykonania planów realizacji usług serwisowych,

  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług i standardu obsługi,

  • Analizowanie zgłoszonych reklamacji,

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Kreatywność, wielozadaniowość i systematyczność,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie u największego pracodawcy na Podlasiu gwarantującego stabilizację zatrudnienia,

  • Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika,

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym, wspartym premią,

  • Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania,

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji,

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych.

Dewizą PRONAR-u jest inwestowanie w ludzi. To oni są najważniejszym ogniwem firmy, więc istotnym priorytetem jest rozwój kapitału ludzkiego. Rozwijamy swoje produkty i technologie w oparciu o wiedzę i doświadczenie wykształconej i nowocześnie zarządzanej kadry.

To właśnie dzięki pracownikom budowana jest pozycja naszej firmy. Rozwój spółki wymaga stałego dopływu nowej kadry: handlowców, konstruktorów, technologów, pracowników pionu produkcji i obsługi. Młodzi ludzie, stawiając pierwsze zawodowe kroki w PRONARZE, uzyskują opiekę i pomoc, co pozwala im w krótkim czasie zyskać miano specjalisty w branży.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje