Oferta pracy

Service Delivery Analyst

Billennium S.A.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesach raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego, ścisła współpraca z managementem

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych z różnych obszarów współpracy z Klientami

  • Raportowanie kontrolne związane z portfelem projektów

  • Wsparcie operacyjne Managera oraz zespołów Managerów

  • Zbieranie danych i podsumowanie pracy działania serwisów, statusu projektów

  • Samodzielna analiza potencjalnych obszarów do poprawy, sugerowanie usprawnień i optymalizacji procesów.

Nasze wymagania

  • Skrupulatność i pro - aktywne podejście do powierzonego obszaru

  • Umiejętność pracy z pakietem MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w firmie wyróżnionej certyfikatem Great Place to Work

  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP/B2B)

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie

  • Darmowy dostęp do platformy e-learningowej

  • Szkolenia wstępne i plan rozwoju, wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne