Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Service Delivery Manager

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 900 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.
    Miejsce pracy: Lublin
    kreska

    Zadania:

    • Zarządzanie serwisem (obszarem technologicznym), który dostarczamy dla jednego z naszych kluczowych klientów
    • Organizacja i zarządzanie pracami projektowymi, bieżące koordynowanie pracy zespołów projektowych rozproszonych geograficznie
    • Efektywna organizacja zadań, alokacja zasobów oraz dbanie o dobry przepływ informacji i komunikację wewnątrz zespołów, przeprowadzanie spotkań podsumowujących pracę, monitorowanie efektów pracy i bieżące reagowanie na pojawiające się trudności
    • Wsparcie liderów w zarządzaniu zespołami, a także wsparcie Project Managerów w prowadzeniu projektów zgodnie z ustaleniami (wymagania funkcjonalne, budżet, czas, standardy, jakość)
    • Dbanie o utrzymanie dobrych relacji z osobami decyzyjnymi po stronie klienta

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w branży IT w roli managerskiej/koordynatora serwisów (preferowane doświadczenie w roli Delivery Manager/ Project Manager /Line Manager)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość zwinnych metodyk projektowych
    • Wszechstronna wiedza techniczna z obszaru projektów i rozwiązań IT (w szczególności z zakresu analizy i architektury systemów, dobrych praktyk projektowych etc.) oraz znajomość procesów związanych z cyklem wytwarzania oprogramowania,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • Praktyczna znajomość rozwiązań i narzędzi do zarządzania zadaniami developerskimi i backlog (np. JIRA),
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania priorytetami oraz równoległego zarządzania kilkoma obszarami,
    • Umiejętność pracy w warunkach rozproszenia lokalizacyjnego zespołu.

    Oferta:

    • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (UoP/B2B)
    • Szkolenia wstępne, wsparcie kolegów z zespołu
    • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport
    • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
    • Budżet szkoleniowy oraz integracyjny
    • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Billennium S.A.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Billennium S.A. przez okres najbliższych 24 miesięcy.
    bottom