Service Delivery Manager

umowa o pracę
12 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
100,00125,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • DevOps

  • ETL

Mile widziane

  • AWS

  • Zabbix

  • Prometheus

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie 8-10 osobowym zespołem z kompetencjami wsparcia klienta zewnętrznego (L1-L2 support)

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zwinnymi zespołami operacyjnymi i/lub technicznymi (DevOps/DataOps)

  • znajomość ITIL

  • znajomość narzędzi Service Desk (np. HP Service Center, JIRA Service Desk)

  • znajomość procesów ETL i baz danych, a także technologii chmurowych i narzędzi DevOps

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w roli IT Support Specialist

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. C1

  • praktyczna znajomość AWS (EC2, Redshift, S3)

  • doświadczenie w pracy z Prometheus, Zabbix

  • praktyczna znajomość Kubernetes, Docker

  • doświadczenie w obszarach change management i release management

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • stabilne zatrudnienie

  • szkolenia i treningi

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • dogodną lokalizację biur lub pracę w pełni zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne