Service Delivery Project Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SDTech/05/WR

Wynagrodzenie: do 13.000 PLN brutto w przypadku umowy o pracę

Na tym stanowisku współpracujesz zarówno ze wszystkimi Zespołami DDUIT, jak i też blisko z pozostałymi jednostkami IT, dostawcami oraz biznesem w zakresie realizacji projektów. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomagasz wdrażać projekty od strony technicznej, tak, aby zaadresowane były wszelkie aspekty, za które odpowiada Departament Dostarczania Usług IT.

Twoje zadania to m.in:
  • koordynowanie prac w DDUIT związanych z realizacją kilku projektów jednocześnie,
  • dbanie o efektywną współpracę i komunikację w zakresie realizowanych projektów,
  • estymacje i wycena zasobów potrzebnych do realizacji projektu w DDUIT,
  • przygotowanie architektury fizycznej projektu, analiza architektury rozwiązania,
  • nadzór oraz wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów technicznych w ramach projektów, zapewnienie odpowiednich informacji w celu przyspieszenia ich rozwiązania,
  • usuwanie przeszkód pojawiających się w projektach, aby zapewnić ich realizację na czas i w określonym budżecie.

Zespół Twoich współpracowników jest obecnie w trakcie tworzenia. Twoja wiedza i doświadczenie pomoże osiągnąć wysoką jakość realizowanych w ramach projektów w DDUIT zadań. Będziesz mieć wpływ na kształtowanie się, realizację i zwiększenie efektywności procesów w Departamencie Dostarczania Usług IT. Jeżeli posiadasz przekrojową wiedzę z zakresu IT i chcesz mieć duży wpływ na to, jak usługi działać będą na produkcji -  to zapraszamy Cię do nas.

To Ciebie poszukujemy, jeżeli:

  • nieobce Ci są pojęcia: DC/DRC, ITIL, SDLC, TSM, APM, DNS, SOA, HA, TOGAF, techniki wirtualizacji, monitoringu aplikacyjnego oraz sprzętowego, tworzenie architektury rozwiązań, metodyki projektowe, Service Delivery,
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu małych projektów lub byłeś aktywnym członkiem dużych lub średnich zespołów projektowych bądź też masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • rozumiesz podstawy zarządzania usługami -  Change Management, Problem Management, Incident Management,
  • potrafisz zarządzać własnymi zadaniami i sam dbasz o ich wysoką jakość,
  • odpowiedzialnie i terminowo realizujesz zadania,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu codziennych relacji z klientami,
  • jesteś proaktywny, chętnie podejmujesz nowe wyzwania i chcesz się rozwijać,
  • dobrze znasz język angielski.
  • stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B poprzez firmę outsourcingową,
  • możliwość pracy dla światowego lidera w branży bankowej,
  • doskonałe możliwości rozwoju zawodowego,
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, karta sportowa i in.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj", lub wysłanie dokumentów aplikacyjnych z podanym symb. ref. w temacie maila na adres kariera@credit-agricole.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się