Oferta pracy

Service Desk Agent

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Service Desk to pierwsza linia wsparcia IT dla klientów biznesowych Fujitsu. Na tym stanowisku będziesz częścią zespołu, który zapewnia pojedynczy punkt kontaktowy dla użytkowników, zajmując się zarówno rutynowymi jak i niestandardowymi zagadnieniami, problemami i wnioskami płynącymi od użytkowników.

  • Telefoniczne wsparcie Klienta.

  • Rejestracja, klasyfikacja i priorytetyzowanie telefonicznych i pisemnych zgłoszeń użytkowników.

  • Wykonywanie wsparcia pierwszej linii, w tym: diagnostyka i rozwiązywanie podstawowych problemów zgodnie z przyjętymi parametrami SLA.

  • Monitorowanie procesu rozwiązywania zgłoszeń.

  • Współpraca z dalszymi liniami wsparcia przy bardziej skomplikowanych problemach technicznych zgłaszanych przez naszych Klientów.

  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność.

  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego.

  • Znajomość systemów MS Windows 7/8/8.1/10.

  • Znajomość pakietu biurowego MS Office 2013/2016/2019.

  • Nastawienie na pracę zespołową.

  • Dobra znajomość angielskiego (B2).

Mile widziane

  • Wykształcenie na poziomie technik informatyk.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną.

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne