Logo Pracuj.pl

Service Desk Manager

LSI Software S.A.

  • Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Specjalizacje:Agile, Helpdesk, Product Management, Project Management

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Widzew

Łódź

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • ERP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem obsługi klienta w zakresie usług serwisowych, technicznych; konsultacyjnych oraz wdrożeniowych;

  • Utrzymanie właściwych KPI jak i standardów jakości obsługi;

  • Procesy rekrutacji, oceny i rozwoju członków zespołów;

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;

  • Współpracę z działami takimi jak: Dział Produkcji Oprogramowania, Dział Handlowy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu serwisem i wdrożeniami systemów informatycznych;

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym;

  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim;

  • Świetnie radzisz sobie w pracy na samodzielnym stanowisku z dużą autonomią;

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i egzekwowaniu procesów;

  • Jesteś otwarty/-a na współpracę z innymi działami (np. Dział Produkcji Oprogramowania);

  • Posiadasz solidne umiejętności organizacyjne, zdolność do ustalania priorytetów i skutecznego zarządzania czasem;

  • Rozumiesz cele i strategię biznesową klienta;

  • Jesteś silnie nastawiony/-a na rezultat i realizację celów;

  • Jesteś gotowy/-a do pracy w Centrali firmy w Łodzi.

  • Background techniczny, znajomość oprogramowania typu ERP.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10-15

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • support

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Krótsze piątki dwa razy w miesiącu.

  • Stabilną współpracę - zatrudniamy ponad 240 specjalistów, jesteśmy spółką notowaną na giełdzie.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

  • Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe.

  • Różnorodność technologii, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, odpowiednio przystosowane pokoje projektowe, duży parking.

  • Wyjścia zespołowe, integracje, relax room.

  • Własna sala kinowa.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Współpracę: UoP/B2B w zależności od preferencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

Przewiń do profilu firmy