Logo Pracuj.pl

Service Desk - Servers Administrator

Cobaltix, LLCO firmie

7 500–10 500
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zdalna praca w zespole na Service Desk dla klientów z Kalifornii. Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych w języku angielskim. Wyjazdy do San Francisco przynajmniej raz w roku.

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa w systemach Windows, Mac OS, Windows Server
  • Biegła obsługa O365, Wireless Access Points, VMWare, Veeam, AWS, Azure, AD, Powershell
  • Język angielski
  • Praca w godzinach zgodnych z godzinami pracy w Kalifornii (strefa czasowa GMT-7)

To oferujemy

  • Praca zdalna
  • B2B / Umowa o Prace
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń / kursów
  • Wyjazdy do Kaliforni przynajmniej raz w roku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Cobaltix to firma zajmująca się konsultingiem. Zatrudniamy na ten moment ok. 70 osób, a nasze główne biuro znajduję się w centrum San Francisco. Aktualnie jesteśmy na etapie tworzenia filii w Warszawie. Oferujemy środowisko, które pomaga się rozwijać, zapewniając pracownikom wiele wyzwań oraz możliwości doskonalenia siebie, tak aby każdy mógł obrać swoją ścieżkę do sukcesu.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza, klikając: aplikuj.

W aplikacji prosimy umieścić aktualną klauzulę, zgodną z RODO.

Service Desk - Servers Administrator, dolnośląskie