Oferta pracy

Service Desk Specialist (II linia wsparcia)

Symmetry Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Symmetry Sp. z o.o.

Vogla 8

Warszawa

Dołącz do zespołu software’owego Symmetry!

Tworzymy i rozwijamy dedykowane rozwiązania software’owe dla największych firm i instytucji w Polsce. Działamy w sposób zwinny i zgodny z założeniami koncepcji Lean Management. Stawiamy na pracę zespołową, świetną komunikację i profesjonalizm. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – witamy w Symmetry.

Twoje zadania:

  • Analiza techniczna i wsparcie w rozwiązywaniu problemów zgłoszonych przez klienta
  • Opracowanie i wykonanie zapytań bazodanowych
  • Analiza logów z systemów operacyjnych i serwerowych w tym Windows Serwer i CentOS
  • Analiza logów z oprogramowania monitorującego Zabbix

Sprawdź, czy posiadasz?

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum rok doświadczenia w branży IT
  • Znajomość narzędzia monitorującego Zabbix
  • Zdolność logicznej analizy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz awarii z dziedziny IT

Dodatkowo docenimy:

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta – helpdesk

Co możemy zaoferować?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia zawodowych kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce
  • Pracę w oparciu o metodykę Agile
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • MultiSport

Benefity:

  • szkolenia, kursy, konferencje
  • dostęp do zaawansowanych technologii
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • parking (samochody & rowery)
  • Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w ciekawych i złożonych projektach
  • imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj teraz”. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Symmetry Sp. z o.o. ul. Z. Vogla 8, 02-963 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez Symmetry Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy