Oferta pracy

Service Desk Specialist - Remote

SmartWaysO firmie

4085 netto (+ VAT) / godz.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Język angielski

O projekcie

Cześć!

Jesteśmy SmartWays – przysłowiowym mostem, który łączy Ciebie z Twoim potencjalnym pracodawcą – in a smart way. Zbieramy Twoje oczekiwania i przedstawiamy Ci opcje szyte na Twoją miarę. Bez zbędnego gadania, cukrowania czy owijania w bawełnę.

Proces rekrutacyjny to dwa proste kroki: wysyłasz CV i ucinasz pogawędkę z jednym z naszych przemiłych rekruterów. Żadnych pytań o plany na kolejną dekadę, czy ulubiony owoc. Brief o projekcie, omówienie Twojego doświadczenia, a potem wspólna decyzja, czy działamy dalej.

Kogo szukamy?

Budujemy obecnie zespół kontraktorów dla naszego partnera - globalnego dostawcy i producenta wysokiej jakości produktów (branża architektoniczna).

Działają w 80 krajach, na 5 kontynentach.

Będziesz wspierać zdalnie ich strategiczny oddział IT Service w Polsce & rozwijać się w branży IT.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia (solidnie i konkretnie)

  • Tworzenie ticketów, wstępna ocena problemów i prowadzenie ich do rozwiązania lub przekazywanie ich do dalszego wsparcia

  • Bliska współpraca z bardziej doświadczonymi specjalistami

  • Pomoc w budowaniu tzw. KNOW HOW, w obszarze pierwszej linii wsparcia, w całym zespole

  • Monitorowanie wydajności systemów IT.

Nasze wymagania

  • Masz minimum rok doświadczenia komercyjnego w obszarze Service Desk, IT Support

  • Na co dzień komunikując się po angielsku oraz - francusku lub niemiecku (min. B2)

  • Czujesz się jak ryba w wodzie, rozwiązując problemy i po prostu – lubisz kontakt z ludźmi

  • Możesz rozpocząć z nami współpracę już w listopadzie.

Mile widziane

  • Obszar infrastruktury jest bliski Twemu sercu <3

  • Poruszanie się w świecie technologii oraz ciągła nauka to Twój chleb powszedni.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Praca zdalna – 100% - pracujesz, skąd Ci wygodnie

  • Wynagrodzenie: up to 85 PLN/ h, w zależności od Twojego seniority oraz doświadczenia

  • Krótkoterminowy, ale zapewniamy - intensywny projekt, w którym zdobędziesz doświadczenie w niemieckiej firmie, dobrze znanej na rynku Globalnym

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy