Oferta pracy

Service Desk Specialist

Unity Group

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Unity Group

Strzegomska 2

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników firmy w zakresie sprzętu i systemów IT

  • ocena i eskalowanie problemów, zgodnie ze trybem i ścieżką

  • instalację oraz konfigurację sprzętu komputerowego i oprogramowania

  • współpracę z pracownikami realizującymi zadania w obszarze

  • infrastruktury oraz systemów IT

  • prowadzenie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania (oraz zakupów)

  • ulepszanie procesów, aby redukować ilość pracy L1

  • techniczne wsparcie w zakresie bieżącego funkcjonowania biura

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku IT

  • znajomość sprzętu komputerowego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na prace w zespole

  • umiejętność samodzielnej diagnozy w poszukiwaniu rozwiązania problemu

  • gotowość do pracy w biurze, praca zdalna time to time

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Technologie z jakimi będziesz miał do czynienia na co dzień

  • sprzęt komputerowy: laptopy, stacje dokujące, monitory, drukarki

  • systemy operacyjne: Windows 10, Linux

  • oprogramowanie: MS Office 365, SharePoint, Bitlocker, VPN, Active

  • Directory, AzureAD

  • sieci komputerowe: LAN/WAN/WWAN (Unifi)

  • zadania w systemie helpdeskowym: Jira, Confluence

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii. W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 350 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Nasi architekci i inżynierowie DevOps pracują w technologiach chmurowych (AWS, Azure, GCP), używając topowych narzędzi do orkiestracji czy monitoringu.

Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą.

Nie robimy wdrożeń w piątki! Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy