Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Service Engineer

  • opolskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, europejskiego producenta z branży zabezpieczeń przeciwpożarowych, oferującego wysokiej jakości usługi i produkty, poszukuję kompetentnej osoby na nowe stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie naprawy i konserwacji istniejących systemów (serwisy okresowe, awarie)
    • Przeprowadzanie uruchomień nowych instalacji
    • Kompleksowe przygotowania do rozpoczęcia prac u Klienta (sprawdzenie oprogramowania i sprzętu potrzebnego na miejscu)
    • Sprzedaż części zamiennych
    • Dbałość o najwyższą jakość obsługi serwisowej klientów firmy na podległym terenie
    • Zarządzanie dokumentacją serwisową zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
    • Przygotowanie ofert, negocjacje, rozliczenia księgowe (księgowość jest w Szwecji)
    • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac
    • Częste wyjazdy służbowe (80%)

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Bardzo dobra wiedza z zakresu elektryki, elektromechaniki + uprawnienia SEP na dozór i eksploatację
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych
    • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
    • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, automatyki oraz hydrauliki
    • Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu
    • Komunikatywność oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
    • Otwartość i życzliwość
    • Orientacja na klienta
    • Znajomość języka angielskiego będzie atutem
    • Umiejętność planowania

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • Szansę na rozwój zawodowy
    • Udział w ciekawych projektach
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk APLIKUJ

    www.goodmanpolska.com

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.