Service Expert

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryczny Salon i Serwis Mercedes-Benz
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Główne zadania:

    • Wsparcie i doradztwo dla klienta w użytkowaniu nowoczesnych technologii i funkcjonalności systemów Mercedes-Benz
    • Przekazywanie informacji i udzielanie odpowiedzi klientom na temat zastosowanych technologii i funkcjonalności systemów Mercedes-Benz
    • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów technicznych systemów telematycznych zastosowanych w pojazdach Mercedes-Benz
    • Obsługa programów serwisowych
    • Wsparcie Doradców Serwisowych
    • Konsultacja telefoniczna w zakresie usług serwisowych

    Nasze oczekiwania:

    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Wykształcenie średnie techniczne (minimum)
    • Wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność i zaangażowanie
    • Profesjonalne podejście do obsługi klienta
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym
    • Wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie motoryzacji
    • Ciągłe doskonalenie wiedzy z zakresu produktów

    Kandydatom oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, prestiżowej i rozwijającej się firmie
    • Pracę w pełnym wymiarze czasowym
    • Możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej i awansu
    • Wysoką organizację pracy według standardów Mercedes-Benz
    • Pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
    • Udział w szkoleniach
    • Pakiet medyczny

    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.

    Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercedes-Benz Sosnowiec sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowiec („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

    Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Kto jest Administratorem danych?
    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) administratorem Twoich danych osobowych jest Mercedes-Benz Sosnowiec Sp. z o.o., ul. Gottlieba Daimlera 1, Sosnowiec 41-209 („Administrator”).

    Z kim się skontaktować w przypadku pytań dotyczących moich danych?
    Aby odpowiedzieć na pytania dotyczące danych Administrator przygotował punkt kontaktu z którym można się skontaktować pod numerem telefonu 32 3684500 albo wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]

    Jaki jest cel przetwarzania moich danych?
    Dane mogą być przetwarzane w celu:

    • wykonania umowy lub podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy np. kontakt telefoniczny lub mailowy w celu przesłania oferty, ustalenia terminu odbioru pojazdu lub wykonania usługi, odwołania lub zmiany terminu wykonania usługi (art. 6 ust. 1 lit. b RODO)
    • marketingu produktów i usług oferowanych przez Daimler AG i jej podmioty stowarzyszone (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
    • wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) to znaczy:
      • zabezpieczenia i dochodzenia ewentualnych roszczeń;
      • weryfikacji wiarygodności kredytowej;
      • weryfikacji na listach sankcyjnych pod kątem wspierania terroryzmu lub udziału w praniu brudnych pieniędzy
      • marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług za pośrednictwem poczty.

    Jaki jest zakres moich danych przetwarzanych przez Administratora?
    Do realizacji podanych powyżej celów będziemy potrzebować podane przez Ciebie dane osobowe jak np.: imię, nazwisko, dane adresowe, PESEL, NIP, dane dokumentu tożsamości, numer telefonu, adres e-mail, numer konta bankowego, historię płatności; oraz dane dotyczące Twojego pojazdu (np. konfiguracji pojazdu, przebiegu, danych z cyfrowej książki serwisowej) jak również informacje o zakupionych produktach i wykorzystanych usługach (np. umowach leasingowych, zarezerwowanych usługach Mercedes me connect, przechowywanych konfiguracjach pojazdów).

    Komu przekazywane są moje dane?
    W związku z przetwarzaniem danych w podanych celach dane osobowe mogą być przekazywane lub powierzane następującym podmiotom:
    • świadczącym usługi outsourcingowe dla Administratora,
    • dostarczającym usługi księgowe dla Administratora,
    • świadczącym usługi IT oraz utrzymujące infrastrukturę IT Administratora,
    • świadczące usługi marketingowe i /lub eventowe dla Administratora,
    • podmiotom powiązanym z Administratorem w kraju i za granicą,
    • spółkom grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.,
    • organom publicznym na podstawie wymogów ustawowych.

    Jak długo będą przechowywane moje dane?
    Dane będą przechowywane przez kolejne 5 lat od ostatniego zdarzenia mogącego powodować ewentualne roszczenia. Dla niektórych roszczeń czas ten może ulec wydłużeniu jeżeli z przepisów prawa wynikać będzie dłuższy okres przedawnienia. Okres przechowywania danych przetwarzanych na potrzeby rachunkowości oraz ze względów podatkowych będzie zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Po upływie tych okresów dane będą usuwane lub zanonimizowane.

    Jakie mam prawa?
    Jako administrator Twoich danych zapewniamy Ci:

    • prawo dostępu do Twoich danych (art. 15 RODO)
    • prawo żądania sprostowania Twoich danych (art. 16 RODO)
    • prawo żądania usunięcia Twoich danych (art. 17 RODO)
    • prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych (art. 18 RODO)
    • możliwość przeniesienia Twoich danych (art. 20 RODO)\
    • prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych (art. 21 RODO i art. 6 ust 1 lit. f RODO)
    • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

    Skorzystanie z powyższych uprawnień jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 32 3684500 lub poprzez wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres e-mail [email protected]
    Informujemy również, iż przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.

    Czy podanie moich danych jest obowiązkiem?
    • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez podania przez Ciebie Twoich danych nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy.
    • Podanie danych takich jak np. numer telefonu lub adres e-mail jest dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie skutkować odmową zawarcia umowy, lecz w takim przypadku nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą tymi kanałami np. w celu ustalenia terminu odbioru pojazdu, potwierdzenia terminu usługi serwisowej itd.