Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Service Manager

ONWELO S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Azymutalna 9, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

ONWELO S.A.

Azymutalna 9

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ITIL

  • ServiceNow

Mile widziane

  • DevOps

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie wzorce SIAM

  • Planowanie i zarządzanie procesami, bazując na praktykach ITIL

  • Przejmowanie i utrzymywanie własności procesów i usług oraz zapewnianie przejrzystości ich definicji

  • Zarządzanie kompleksowo przypisanym procesem oraz usługą (end-to-end)

  • Kierowanie projektami wewnętrznymi oraz dla zewnętrznych dostawców

  • Dążenie do ciągłego rozwoju i optymalizacji usług i oferowanych rozwiązań

  • Pełnienie roli agenta zmiany w okresach transformacji

Nasze wymagania

  • Masz minimum 5 lat doświadczenia w obszarze Service Management

  • Uczestniczyłeś we wdrożeniu systemu ServiceNow lub bardzo dobrze znasz ten system

  • Dobrze poruszasz się w tematyce IT Operations i Service Delivery

  • Znasz zwinne metodyki zarządzania lub Lean

  • Masz certyfikat ITIL (lub DevOps – mile widziane)

  • Mówisz płynnie po angielsku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne