Service Manager

Craftware Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Łąkowa 3/5

Polesie

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • ServiceNow

  • ITIL

  • Agile

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie usługami świadczonymi dla międzynarodowego Klienta oraz proponowanie usprawnień istniejących procesów

  • Opracowywanie i wdrażanie standardów świadczenia usług IT

  • Ścisła współpraca z klientem i project managerami po jego stronie

  • Zarządzanie zespołem serwisowym

  • Postępowanie zgodnie z ustaleniami zawartymi w SLA, tworzenie i dostosowywanie wskaźników KPI

  • Zarządzanie vendorami (poddostawcami usług)

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu dostarczaniem usług IT, zwłaszcza w obszarze rozwoju oprogramowania z uwzględnieniem całego cyklu życia usługi

  • Doświadczenie w pracy z interesariuszami/przedstawicielami biznesu

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami

  • Szeroka wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk i standardów (Agile, Kanban, Scrum)

  • Znajomość ITIL potwierdzona certyfikacją na poziomie co najmniej Foundation

  • Znajomość narzędzi: Jira, Service Now

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

  • Wysoka komunikatywność i terminowość

  • Umiejętność pracy w środowisku wielokulturowym

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, motywowania, eskalowania

  • Gotowość do pracy w różnych strefach czasowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem i przy serwisach/projektach walidowanych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • wsparcie zewnętrznego psychologa

Etapy rekrutacji
1

Screening telefoniczny z Rekruterem (ok.0.5h)

2

Spotkanie techniczne z Team Managerem zespołu (online, 1h)

3

Spotkanie z klientem na projekcie (online, 1h)