Service Manager – Sprzęt Medyczny

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy stabilną firmą, od wielu lat funkcjonującą na rynku sprzętu medycznego. Współpracujemy ze światowymi markami w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów .Nasze produkty kierujemy głównie do oddziałów szpitalnych oraz diagnostyki.
    Miejsce pracy: Białystok

    Zadania:

    • bieżące, samodzielne i operacyjne zarządzanie serwisem działającym na terenie całego kraju
    • kompleksowe zarządzanie podległym zespołem (serwisanci), szkolenie, motywowanie, rozliczanie pracy pracowników
    • nadzór nad rozliczeniami napraw gwarancyjnych
    • budowanie marki
    • aktywna promocja kontraktów serwisowych i sprzedaży akcesoriów

    Wymagania:

    • dobra znajomość zagadnień związanych z serwisowaniem sprzętu specjalistycznego
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • dobra znajomość języka angielskiego,w tym słownictwa technicznego
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie i dynamizm w działaniu
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność nawiązywania kontaktów
    • czynne prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
    • klarowny system wynagrodzeń (podstawa + roczna premia uzależniona od rentowności zespołu)
    • dobrą atmosferę w pracy, promującą kreatywne myślenie
    • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer, telefon
    • wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju, specjalistyczne szkolenia z nowych technologii
    • pracę z ofertą produktową zawierającą unikatowe rozwiązania na skalę światową
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.