Craftware Sp. z o.o.

Service Manager

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 14 dni
    7 Luty 2020
  • Specjalista
logo Salesforce logo Salesforce

Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT. Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Ikona lokalizacji Warszawa

Czym się będziesz zajmował:

  • Zarządzanie usługami świadczonymi dla międzynarodowego klienta oraz proponowanie usprawnień istniejących procesów
  • Opracowywanie i wdrażanie standardów świadczenia usług IT
  • Ścisła współpraca z klientem i project managerami po stronie klienta
  • Zarządzanie zespołem serwisowym
  • Postępowanie zgodnie z ustaleniami zawartymi w SLA, tworzenie i dostosowywanie wskaźników KPI
  • Zarządzanie vendorami (poddostawcami usług)

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu dostarczaniem usług IT, zwłaszcza w obszarze rozwoju oprogramowania z uwzględnieniem całego cyklu życia usługi
  • Doświadczenie w pracy z interesariuszami/przedstawicielami biznesu
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami
  • Wykształcenie wyższe preferowane z zakresu zarządzania lub informatyki
  • Szeroka wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów (Agile, Kanban, Scrum)
  • Znajomość ITIL potwierdzona certyfikacja na poziomie co najmniej Foundation
  • Znajomość narzędzi Jira, Service Now
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Wysoka komunikatywność, terminowość
  • Umiejętność pracy w środowisku wielokulturowym
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, motywowania, eskalowania
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Gotowość do pracy w różnych strefach czasowych
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem i przy serwisach/projektach walidowanych
  • Praca z biura Warszawa lub Poznań

Co możemy Ci zaoferować:

  • Ikona Biblioteczki
    Biblioteczka do twojej dyspozycji
  • Ikona Formy Współpracy
    Różne formy współpracy
  • Strefa chillout
    Strefa chillout
  • Ikona Zegar
    Elastyczne godziny pracy
  • Ikona Wtorki
    Owocowe wtorki
  • Ikona Angielski
    Lekcje angielskiego
  • Ikona Karta Multisport
    Karta Multisport
  • Ikona Opieka Medyczna
    Opieka medyczna
  • Ikona Koszty
    Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
  • Ikona Atmosfera
    Świetna atmosfera pracy
  • Ikona Dresscode
    Swobodny dress code
  • Ikona Ubezpieczenie
    Ubezpieczenie grupowe
Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karwińskiej 21, 02-639 Warszawa, KRS 0000328647 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak również przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Craftware Sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.” Polityka prywatności Craftware - czytaj więcej

  • Współpracę B2B/UoP

    elastyczne godziny wykonywania obowiązków
  • Wsparcie w rozwoju

    szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
  • Otwartą ścieżkę awansu

    z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
  • Wyjątkową atmosferę

    kawę, owoce, imprezy integracyjne
  • Benefity

    karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego

Administratorem danych jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody – również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich modyfikacji oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w „Polityce prywatności” na stronie www.craftware.pl

Ogłoszenie archiwalne