Logo Pracuj.pl

Service Sales Manager EPS

Valmet Automation Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Valmet Automation Sp. z o.o.

Bojkowska 47A

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Prowadzenie samodzielnego rozpoznania rynku oraz inicjowanie nowych kontaktów handlowych
  • Prowadzenie rozmów techniczno-handlowych z klientami
  • Rozpoznawanie potrzeb klienta oraz przygotowanie na ich podstawie dedykowanych rozwiązań
  • Prezentowanie rozwiązań technicznych (prezentacje, spotkania, webinaria)
  • Nadzorowanie i składanie ofert
  • Negocjowanie warunków technicznych i handlowych
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Raportowanie planów i wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu systemów PLC lub DCS
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i samodzielnego działania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętność sumiennego i dokładnego wykonywania zadań
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w stosowaniu korporacyjnych zasad Contract Policy
  • Znajomości zasad zawierania umów cywilnoprawnych
  • Podstawowe znajomości KC, praw autorskich
  • Umiejętności tworzenia pism formalnych i oświadczeń
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu w branży AKPiA
  • Doświadczenie w analizie dokumentów przetargowych
  • Podstawowe znajomości procesów technologicznych w energetyce lub chemii
  • Znajomości zagadnień cyberbezpieczeństwa, wirtualizacji, sieci Ethernet, Profibus, Modbus, OPC, Bazy danych, SQL, C#
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w automatyce (budżetowanie, harmonogramy, ocena ryzyka, etapy realizacji, dokumentacja jakościowa, finanse, zabezpieczenia)

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Obecnie do naszej lokalizacji w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko Service Sales Managera EPS do prowadzenia sprzedaży usług serwisowych oraz systemów automatyki.

Jako Service Sales Manager EPS będziesz odpowiedzialny za promowanie i sprzedaż rozwiązań Valmet naszym wybranym klientom z branży energetycznej i chemicznej.

Ważna na tym stanowisku jest umiejętność opracowania i utrzymania strategii i planu działania, aby zagwarantować osiągnięcie celów finansowych.

Podstawowe obszary sprzedaży to: umowy serwisowe, modernizacje i rozbudowy systemów Valmet DNA, usługi i produkty cybersecurity, produkty i usługi APC, produkty Industrial Internet.

When everything works together

Valmet is where the best talent from a wide variety of backgrounds comes together. With 17 500 professionals around the world, we are the leading global developer and supplier of technologies, automation and services for the pulp, paper and energy industries. Our commitment to moving our customers’ performance forward requires creativity, technological innovations, service know-how – and above all, teamwork.

Join the team! www.valmet.com/career

Service Sales Manager EPS, Bojkowska 47A, Gliwice