Oferta pracy

Backoffice Support (IT TEAM)

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wsparcie w działaniach dotyczących rozwoju nowych produktów i usług

  • Dbałość o formalno-prawną zgodność wszystkich aspektów działalności firmy z obowiązującymi przepisami prawa

  • Utrzymanie i akualizacja bazy klientów AMS (Application Managed Services)

  • Regularny przegląd i update wzorów dokumentów i procedur AMS

  • Monitorowanie procesu fakturowania prac zleconych do realizacji AMS

  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne AMS

  • Przygotowanie i realizacja procesu on/ off boarding konsultantów

  • Wsparcie administracyjno-organizacyjne pracy zespołu AMS

  • Koordynacja i weryfikacja postępów w realizacji wewnętrznych projektów

Nasze wymagania

  • Swobodnie komunikują się w języku angielskim (poziom B2/C1)

  • Bardzo dobra znają narzędzia pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Posiadają zdolność analitycznego myślenia

  • Mają doświadczenie w pracy bezpośredniej z klientem wewnętrznym

  • Mają zdolności interpersonalne i są ukierunkowanie na Klienta

  • Lubią doskonalić procesy, proponują nowe rozwiązania i są proaktywne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma benefitowa

  • nowoczesne technologie

  • program poleceń pracowiczych

  • platformę do nauki języków

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Rozmowa z działem HR

3

Rozmowa z Managerem

4

Decyzja o zatrudnieniu

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.

Chcesz się rozwijać w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w SAP?

Dobrze się składa — szukamy ludzi takich jak Ty i inwestujemy w nich.

Stawiamy wyzwania, zapewniamy kompleksowe szkolenia, dajemy możliwość prowadzenia innowacyjnych projektów i dużego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Dobrze się składa — szukamy ludzi takich jak Ty i inwestujemy w nich. Zapewniamy kompleksowe szkolenia, najnowocześniejsze laboratorium technologiczne i dajemy możliwość udziału w międzynarodowych projektach.

Zostań liderem technologii S/4HANA w itelligence i już dziś poznaj technologię jutra!