Oferta pracy

Service Technical Specialist

Samsung Electronics Polska

  • Postępu 14, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne serwisów, call center, instalatorów oraz dealerów i partnerów,

  • Monitorowanie i nadzór nad jakością napraw w podległej sieci serwisowej w całej Polsce,

  • Przekazywanie wiedzy technicznej do sieci serwisowej oraz prowadzenie szkoleń technicznych w serwisach,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z serwisami,

  • Analizy oraz raportowanie wskaźników jakościowych sieci serwisowej,

  • Opracowanie oraz wdrażanie działań naprawczych w pracy serwisów,

  • Kontakt w sprawach technicznych z fabrykami produktów marki Samsung.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnia znajomość rynku i rozwiązań oraz doświadczenie w zakresie napraw lub wsparcia technicznego AGD lub Elektroniki Użytkowej,

  • Wiedza techniczna poparta doświadczeniem z zakresu elektrotechniki, elektromechaniki,

  • Doświadczenie w pracy w serwisie producenta,

  • Umiejętności analityczne,

  • Znajomość pakietu Office w tym Excel na poziomie zaawansowanym,

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowej pozytywnej relacji z partnerami,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem partnera zewnętrznego,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Hybrydowy model pracy,

  • Dostęp do sklepu pracowniczego oraz zniżki na produkty marki Samsung,

  • Dostęp do nowych technologii, rozwiązań i możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung,

  • Praca w zgranym i doświadczonym zespole.