Oferta pracy

Service Technician - Blade Repair - Technik Serwisu

Vestas

  • Pyrzyce

    Pyrzyce, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw i konserwację łopat turbin wiatrowych z dostępu linowego

  • Praca zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Jesteśmy także otwarci na kandydatów, którzy nie posiadają doświadczenia i chętnie rozwiną swoje umiejętności w tych obszarach

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Możliwość pracy na wysokości, świadomość bezpieczeństwa

  • Gotowość do podróżowania po kraju i za granicą

  • Chęć zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • Otwarte i przyjazne nastawienie do kolegów z zespołu

To oferujemy

Oferujemy ekscytującą pracę, profesjonalne środowisko nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. W Vestas będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami w obszarze energetyki wiatrowej. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w stale rozwijającej się branży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Czekamy na Twoją aplikację tak szybko, jak to możliwe, ale nie później niż do 31 lipca 2022.

Czy jesteś zainteresowany energetyką wiatrową i chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako Technik Serwisu w Vestas masz możliwość rozwoju w stale rozwijającej się organizacji oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

Region NCE > SBU NCE Service > Blade Team > Oddział Pyrzyce

Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu. Będziesz miał okazję pracować w ekscytującej branży i w zespole zmotywowanych pracowników.

Serwisant będzie odpowiedzialny za turbiny w okolicach Pyrzyc, Goleniowa, Kamienia Pomorskiego, Szczecina, Stargardu.

Poszukujemy kandydatów do zespołu Techników Serwisu odpowiedzialnych za naprawy i konserwację łopat turbin wiatrowych z dostępu linowego. Zapewniamy wszelkie szkolenia i uprawnienia potrzebne na tym stanowisku.

Vestas

Vestas Northern & Central Europe is a sales business unit covering Scandinavia, UK, Ireland, Poland, the Baltics, Germany, Benelux as well as Eastern Europe. We are responsible for the Sales function, Project, Installation and Service of wind farms throughout these regions. We seek to be the No. 1 performing business unit within Vestas, and we aim to make Vestas Northern and Central Europe the best place to work. The Project Documentation department is responsible for whole documentation within construction. The aim of this function is to provide the agreed scope of project specific as-built documentation is to the customer of the project and enable internal departments like Service to access the documents.

Przewiń do profilu firmy