Service Technician

Vestas

  • Głubczyce

    Głubczyce, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, obsługa oraz serwis komponentów turbin wiatrowych, zgodnie ze specyfikacjją Vestas na terenach farm wiatrowych w Polsce

  • Raportowanie i przekazywanie informacji Team Leaderowi

  • Praca z wysokim napięciem

  • Wykonywanie prac na wysokościach

  • Praca zespołowa i indywidualna

Wymagania pracodawcy

  • Podstawowa znajomość zagadnień z tematyki elektryki, mechaniki, techniki oraz podobnych dziedzin

  • Doświadczenie lub wykształcenie wyższe /zawodowe/ techniczne w dziedzinie elektryczności i / lub mechaniki

  • Chęć rozwinięcia swoich umiejętności w wyżej wymienionych obszarach

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami specjalistycznymi oraz zdolności manualne, umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości oraz w różnych warunkach atmosferyccznych

  • Umiejętność pracy zespołowej jak i induwidualnej

  • Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu usług

  • Doświadczenie zawodowe będzie plusem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy, klasa B

  • Gotowość do podróżowania po kraju

  • Praca na wysokości, świadomość bezpieczeństwa

  • Otwarte i przyjazne nastawienie do kolegów z zespołu i innych osób

Pracodawca oferuje

Oferujemy ekscytującą pracę, profesjonalne środowisko nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. W Vestas będziesz miał/miała okazję pracować z najnowszymi technologiami w obszarze energetyki wiatrowej. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w stale rozwijającej się branży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Czy interesujesz się i masz doświadczenie w elektryce, mechanice i hydraulice? Czy jesteś zainteresowany/a energetyką wiatrową i chciałabyś/chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako Technik Serwisu w Vestas masz możliwość rozwoju w stale rozwijającej się organizacji oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

EVP NCE > SBU NCE Service > Site Wielowies

Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu.

Jako technik serwisowy będziesz rozwijał/a swoją wiedzę na temat naszych turbin wiatrowych, aby umożliwić wykonywanie codziennej konserwacji i innych zadań związanych z serwisem w terenie. Pracując zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, zapewniając jednocześnie realizację celów usługowych, będziesz częścią zespołu techników pracujących w całym regionie.

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie aplikacji nie później niż do 14.09.2022.