Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

ServiceDesk Operator

Exaco Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wólczańska 265

Górna

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Server

  • Active Directory

  • MSSQL

  • MySQL

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie serwerów, sieci i aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych

  • Administrowanie serwerami w środowisku Windows/Linux

  • Administrowanie bazami danych MSSQL/MySQL

  • Administrowanie systemami z rodziny Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket)

  • Zarządzanie backupami i certyfikatami

  • Obsługa zgłoszeń klienta (Jira, e-mail)

  • Ścisła współpraca z zespołami Developerów

  • Koordynacja prac developerskich w przypadku naprawy błędów

  • Opieka nad sprzętem IT, zarządzanie i inwentaryzacja

Nasze wymagania

  • Samodzielność - i w zasadzie na tym można by było skończyć ale wypiszemy jeszcze kilka rzeczy ;)

  • Znajomość obsługi systemów Linux głównie Debian i CentOS

  • Znajomości systemów Windows Server

  • Znajomość Active Directory

  • Znajomość baz danych MSSQL/MySQL od strony administracyjnej

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość budowy i działania komputerów ;)

  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji i chęci do nauki

  • Skrupulatności, zaangażowania w działaniu – jak coś robimy, to robimy to dobrze ;)

  • Uśmiechu na co dzień :D

Mile widziane

  • Znajomość systemów Atlassian

  • Wiedza z zakresu administracji dockerów

  • Znajomość systemów Zabbix, Kibana, SIte24x7

  • Znajomość nginx’a/apache

  • Znajomość nomenklatury tworzenia oprogramowania

  • Znajomość zagadnień CMDB

  • Znajomość zasad ITIL

To oferujemy

Moglibyśmy tu wypisywać wszystkie owocowe poniedziałki i pasztetowe czwartki, ale chyba nie to jest powodem, dlaczego przeglądasz naszą ofertę. To co oferujemy, to przede wszystkim zaufanie, które pozwoli Ci swobodnie się rozwijać i czerpać przyjemność z pracy i adekwatne do tego zaufania wynagrodzenie.

Choć mamy fajne klimatyczne biuro zlokalizowane w pięknej dziewiętnastowiecznej fabryce, to obecnie pracujemy w modelu hybrydowym lub całkowicie zdalnym, więc jeśli chcesz korzystać z biura to znajdziesz bardzo dobre miejsce do pracy wraz z miejscem parkingowym, a jeśli wolisz pracować z domu, to też nie będzie z tym żadnego problemu.

Jesteśmy Software Housem z 7 letnim doświadczeniem na rynku i wieloma ciekawymi projektami na koncie. Poszukujemy kompetentnych i profesjonalnych osób, które będą chciały się z nami rozwijać.

Jeśli szukasz nowych wyzwań to przeczytaj dokładnie poniższe ogłoszenie i jeśli poniższa treść do Ciebie pasuje - aplikuj!

Przewiń do profilu firmy