Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

ServiceNow - JavaScript Developer

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Symmetra Sp. z o.o.

    Symmetra Sp. z o.o. jest częścią szwajcarskiej grupy medyczno-telekomunikacyjnej, której korzenie sięgają 1850 roku. Specjalizujemy się w wytwarzaniu oprogramowania oraz implementacji projektów sprzętowych przy użyciu języków programowania niskiego i wysokiego poziomu.

    Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym zespole pod okiem kadry doktorów i specjalistów m.in. z Politechniki Białostockiej i jesteś osobą pasjonującą się programowaniem, zapraszamy Cię do dołączenia do naszej drużyny.

    Miejsce pracy: Białystok

    ZADANIA NA DANYM STANOWISKU:

    • Współpraca z partnerem zagranicznym oraz kierownikiem projektu;
    • Rozwój nowych funkcjonalności aplikacji bazujących na platformie ServiceNow;
    • Utrzymanie integralności aplikacji.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pisaniu skryptów JavaScript;
    • Znajomosć technologii jQuery, Bootstrap, AngularJS;
    • Znajomość HTML5, CSS/Sass/Less oraz SOAP/REST i AJAX;
    • Chęć rozwijania kompetencji w zakresie platformy ServiceNow;
    • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana;
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z platformami ITSM takimi jak: ServiceNow, BMC Remedy, CA SDM, HPSM.

    OFERUJEMY:

    • Rodzaj zatrudnienia dostosowany do preferencji pracownika (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna lub B2B);
    • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów w stopniu doktorskim;
    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i miłej atmosferze;
    • Pracę przy ciekawych projektach dla klientów międzynarodowych;
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Symmetra Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Symmetra Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Dąbrowskiego 20/4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.