Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwiant pomp

  • Niziny (pow. buski), Staszów, Połaniec, Busko-Zdrój, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

SERWISANT POMP

Miejsce pracy: Niziny k. Staszowa

Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska:

  • serwisowanie pomp i wymiana części zamiennych
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • przygotowywanie raportów technicznych i diagnozowanie przyczyn awarii
  • montaż i wsparcie techniczne klientów na miejscu robót
  • wykonywanie przeglądów serwisowych
  • diagnostyka urządzeń
  • usuwanie usterek na serwisowanych obiektach
  • doradztwo techniczne

Wymagania:

  • wykształcenia technicznego - min. zawodowego (mile widziane elektroniczne, elektryczne)
  • mile widziane doświadczenie w serwisowaniu pomp
  • prawa jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP 1 kV E
  • samodzielność oraz sumienność w realizacji powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • systematyczność i precyzja w działaniu
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • profesjonalne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w młodym dynamicznym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.