Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwiant pomp

  • Niziny (pow. buski), Staszów, Połaniec, Busko-Zdrój, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    SERWISANT POMP

    Miejsce pracy: Niziny k. Staszowa

    Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    • serwisowanie pomp i wymiana części zamiennych
    • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
    • przygotowywanie raportów technicznych i diagnozowanie przyczyn awarii
    • montaż i wsparcie techniczne klientów na miejscu robót
    • wykonywanie przeglądów serwisowych
    • diagnostyka urządzeń
    • usuwanie usterek na serwisowanych obiektach
    • doradztwo techniczne

    Wymagania:

    • wykształcenia technicznego - min. zawodowego (mile widziane elektroniczne, elektryczne)
    • mile widziane doświadczenie w serwisowaniu pomp
    • prawa jazdy kat. B
    • uprawnienia SEP 1 kV E
    • samodzielność oraz sumienność w realizacji powierzonych obowiązków
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • systematyczność i precyzja w działaniu
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • profesjonalne narzędzia do wykonywania pracy
    • pracę na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • pracę w młodym dynamicznym zespole

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.